Zběsilý tlukot srdce v režii Madbeat fashion

Máte rádi vtipné oblečení, kterým můžete zároveň vyjádřit i svůj názor? Pokud na tuto otázku souhlasně přikyvujete, pak si bez váhání pořiďte nějaký kousek od Madbeat fashion. Jedná se o italskou značku s originálními kousky, kde si na své přijdou jak ženy, tak i pánové.

2.4. 2010 06:30:59 | móda | Iska

Zběsilý tlukot srdce v režii Madbeat fashion

Madbeat fashion se zrodil po letech cestování Evropou spojeném se sbíráním cenných zkušeností roku 2008 v Itálii. Uměleckou duší, která se stará o grafický design a kreativitu modelů, je Mattia Maragno. Za návrhy střihů a výběrem vhodných materiálů se skývá módní návrhář Luca Pravato. Ale pánové se řídí heslem, že víc hlav víc ví, takže si k vytváření svých kousků skoro vždy přizvou i některé další italské umělce.

V hlavní roli detail

Tvůrci se snaží soustředit na obě pohlaví. Ženy si mohou vybírat z triček, krátkých šatů, topů a halenek, samozřejmě vždy se zajímavým motivem a netradičním střihem. Pro letošní léto byla také vytvořena kolekce džínových sexy kraťásků, kterými si mohou udělat radost ty odvážnější z nás. Pánové zde mají o něco širší výběr oblečků, převážně trička hlásající postoj k určitému tématu či problému s originálními obrázky nebo mikiny zásadně s kapucí. Protože zájem o Madbeat stále vzrůstá, mají Matt s Lucou v plánu vytvořit během příšího roku i pánskou kolekci kalhot a svetrů.

Kdopak by se zimy bál?

Nejde se nezmínit o tom, že minulou zimu sklidili pánové velký úspěch s limitovanou edicí čepic nazvanou 'Grandma fu**ing hat'. jde o sérii ručně pletených pokrývek hlavy z vysoce kvalitní vlny. Ohlas byl tak velký, že na další kousky se můžeme těšit v kolekci pro zimu 2010/2011.

Jsme kruté děti hrající si s bombami

„Madbeatem chci objasnit komplikované plynutí duší uvnitř naší země. Jsme kruté děti hrající si s bombami“.. toto je myšlenka, kterou se Matt řídil při vytváření nejnovější kolekce nazvané "Overcontrol - Black&White". Zde, jak už naznačuje název, je všechno jen černobílé, protože podle tvůrců paradoxně ve velkém barevném světě stejně hledáme jednoduchost a stereotyp. Pokud byste taky rádi „ztratili kontrolu“, můžete si nějaký kousek objednat v online shopu madbeat.bigcartel.com nebo osobně navštívit některé italské obchody nabízející Madbeat fashion, např. Sorrymama shop, Scout nebo Flame shop.

Rozpumpujte své srdce na maximum!

Linky:

REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně