Skullcandy - jedním uchem dovnitř, druhým také

Pamatujete si chvíli, kdy vám rodiče koupili prvního walkmana? A najde se ve vašich vzpomínkách i to, jak jste si vykračovali městem s obřími nevkusnými sluchátky na hlavě a s pocitem, že vám celý svět leží u nohou? Mně bylo 9 let a v uších mi hráli Šmoulové..

31.3. 2010 07:02:04 | móda | Cattie

Walkmana vystřídal discman, toho pak nahradil MP3 přehrávač s iPodem. Co ale zůstalo, jsou sluchátka.. a teď nejenže mají vkus, ale dokonce jsou vaší ozdobou! A společnost Skullcandy vás nevybaví jen sluchátky, hands free, batohy, MP3 přehrávačia dalšími audio vychytávkami, ale v jejich nabídce najdete i pár tričeka čepic. Výrobky jsou zaměřeny hlavně na venkovní sportovní akce, perfektně zapadají do aktivního životního stylu akčních sportů.

Vše, co Skullcandy nabízí, zdobí celkem mile vypadající lebka.  Najdeš ji i na těch nejmenších sluchátkách. Můžeš se o tom přesvědčit v e-shopu na ravefashion.cz, kde je poměrně bohatý výběr. Pokud by ti to ale i přesto bylo málo, mrkni na jejich webovky, kde je toho k mání opravdu hodně. Ať jsi hiphoper, snowboardista nebo jen běžný uživatel, co prostě rád poslouchá hudbu i jinde než v obýváku, jistě najdeš svůj Skullcandy styl, který budeš rád nosit - a nejen na uších.

Linky:

REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně