Trance Euphoria 031 - Sváteční duben

V dubnu platí: kam dřív? Nejprve do Brna na Paula van Dyka, pak honem do holandského Utrechtu na Trance Energy v režii společnosti ID&T a vzápětí do Blavy na Armina van Buurena. A to náš ještě koncem měsíce čeká obří MayDay. A pak už jen skok do léta...

31.3. 2010 12:03:41 | informace | Paya

Party reporty - Co se stalo...

Decadence - 5.3.
Další díl Decadance se nesl v duchu starověkého Egypta a jeho pyramid a neměl o návštěvnost nouzi. Obvykle dominantní house tentokrát významně zastínil trance - egyptský projekt Aly & Fila a holandský deejay Sied van Riel. Z domácích vystoupil Neo či Pete Walk.
tip: prohlédni si fotky

Black - 20.3.
Legendární černá Senzace se letos uskuteční jedna jediná. Tu čest uvést Black 2010 měla Ethias Arena v belgickém Hasseltu a opět nechyběl silný line-up plný kvalitních hardstyle a hardcore DJs. Nejvíce zaujalo speciální vystoupení Black Heroes, drsný set 8 borců najednou.
tip: prohlédni si fotky

Dream - 20.3.
Zbrusu novou party uvítala Plzeň, kde klub Jumper No. 28 hostil bezvadný český trance v podání projektu Matamar, deejaye Michaela C nebo dalšího DJe ze stáje Language Of Trance Music, Petra Hauze. Mimochodem, po registraci na facebook.com platil vstup zdarma.
tip: prohlédni si fotky

A co se ještě dělo?

Na další díl Vogue si rezidentní Laydee Jane do pražské Meccy pozvala Martina Grednera a Martina Franka. Z netrancových akcí výrazně zaujal švédský housový mafián Seb Ingrosso, který headlinoval party Very Very Hungry Models v pražském SaSaZu (mrkni na fotky), a německý Berlin Calling hero Paul Kalkbrenner, který impresivně ovládl novou noc Flow v pražské Roxy (podívej se na fotky).

Party tipy - Co se chystá...

Citadela - 2.4.
Paprsky „boží“ přítomnosti opět blahosklonně spočinou na půdě České republiky. Tentokrát kroky následovníků umění německé legendy Paul van Dyka zamíří na brněnské Výstaviště, kde na party Citadela po boku této ikonické postavy zahraje Michael Burian, Orbith či Pico.
tip: přečti si report z posledního Paulova hraní v Česku
podívej se na party info

Trance Energy - 3.4.
Monstrózní megaparty je po roce zpět a s ní mocný seznam účinkujících v čele s Above & Beyond, Markusem Schulzem, Sanderem van Doornem, Garethem Emerym nebo Marcem V, Richardem Durandem, Scotem Projectem a dalšími a dalšími trancovými stars a projekty.
tip: přečti si report z loňského ročníku
podívej se na party info

A State Of Trance - 9.4.
Slovenští bratia to pro letošek vyhráli a jako jedni z mála hostí ASOT číslo 450. Vedle korunované holandské megahvězdy Armina van Buurena davy fanoušků zamíří na Garetha Emeryho a Daniela Kandiho či talentovaná jména Dash Berlin, W&W a Ashley Wallbridge.
tip: přečti si report z posledního Arminova hraní v ČR
podívej se na party info

A ještě rychlé tipy

Laydee Jane boduje, na dubnovou party Vogue v pražské Mecce pozvala výborného belgického trancera Freda Bakera. Jako alternativa k ASOTu je to event velmi dobrý, kromě rezidentky a hosta z Beneluxu zahraje i Paco nebo Trancegate. Co se týče Ostravy, zdá se, že Fabric má novou rezidentní party pod patronátem zahraničního DJe - tentokrát jím je Anglán Andy Moor, který si na Moor Music 001 v půlce dubna přizve krajana Mata Zo a chybět u toho nesmí domácí Martin Gredner. Tradičně poslední party měsíce dubna, na kterou v žádném případě nesmíme zapomenout, je gigantická dortmundská halovka MayDay. Té sice letos nebude vévodit Paul van Dyk, jistě kvalitně jej však nahradí Armin van Buuren, Judge Jules, Markus Schulz a další. Zahrají i holandští hardstylisté Showtek či slavný Carl Cox.

Party newsy - Co se čeká ...
S line-upy už přicházejí letní festivaly široko daleko. A jak v Česku? Zkraje července na Rock For People překvapí elektronická kapela The Prodigy. Koncem července se uskuteční zbrusu nový fesťák Pleasure Island. Společnost United Music sice karty ještě neodkryla, nicméně první jména fanoušci objevují na myspace.com - zdá se tedy, že dorazí například Giuseppe Ottaviani. Novinkový bude i Open Air Festival v polovině srpna, který již ovšem stačil ohromit svým headlining projektem, kterým bude anglická ikona Faithless. Očekávání fanoušků pak směřují i ke konání Creamfields, Summer Of Love a Mácháče - zatím bez infa.

MP3 tipy - Co poslouchat?

PARTYINFO

A State of Trance 450

09.04.2010 Incheba, Bratislava
DJs: Armin van Buuren, Gareth Emery, Daniel Kandi, Marcus Schossow, Myon & Shane 54, Dash Berlin, Ashley Wallbridge, W&W
Cena: 33 €
REKLAMAREKLAMA