Co tě čeká na Trans Musicales?

Neuvěřitelně nabitý program, kdy na tě ve dvou večerech čeká na Flédě na 12 projektů všemožných (ale převážně elektronických) hudebních směrů! Ztrácíš se tak v široké nabídce nových neokoukaných jmen? Pojďme se na ně podívat podrobněji, ať víš, do čeho jdeš a na co pak naživo budeš skákat :).

19.3. 2010 07:25:19 | profily | Fly

Co tě čeká ve čtvrtek 25.3.? Především DJ Missill!

Asi největší hvězdička čtvrtečního večera, přezdívaná jako Urban Punk, zahraje až na jeho závěru úderem půlnoci! Tato precizní djka se skvělými skillz Vás doslova zahltí směsicí smysly drásajícího electra, hip-hopu, breakbeatu, dancehallu a grimu!

Takto vypadají její živé show

Poslechni si její Mix shake CD z roku 2009

The Popopopops - tajné želízko?

Dle nás tajné želízko festivalu, singl Dance Tonight je prostě "so coool". "Našli ideální rovnováhu mezi elegantním popem a energickým tanečním rytmem," britpop a něco navíc!

The Popopopops - Dance Tonight live

Modul Club

Drsné elektro plné energie, pila, která vás řízne a uniknete jenom zběsilým tancem!

Poslechni si záznam z loňského ročníku

The Wankin’ Noodles

Régis, Guillaume, Jean-Sylvain a Romain jsou čtyři chlapci z Rennes, kteří rádi zpívají o dívkách a nijak se tím netají. Nakřáplý rockový až rock'n'rollový zvuk svědčí jejich hlasům a podupávání nohou při poslechu jejich písniček je v podstatě obranným mechanismem těla.

Poslechni si Virgins at Their Fee

poslouchej

A pátek 26.3.? Především Dat Politics!

Asi největší hvězdy festivalu, aspoň co do známosti a populárnosti u nás! Přesně před rokem poprvé na Itch my ha ha ha a teď se vrací! Hrají ze 100% MIDI-free laptopů, s prastarými klávesami, předělanými hračkami nebo třeba s obří kalkulačkou. A do toho míchají praskavé glitche, nadšené dětské hlásky a texty zvukomalebné a primitivní jako říkanka.

DAT Politics - Viper eyes

Le Pneumatiq

Jediný český zástupce se na festivalu Transmusicales představil v Rennes v roce 2008, kdy festival slavil 30 let výročí! Organizátoři festivalu si je natolik zamilovali, že byli pro českého zástupce brněnské mutace jasnou volbou!

Le Pneumatiq - Milkshake (Transmusicales 2008 Live)

Succes

Třetí živý koncert večera! Opět směsice stylů! May succes be with you!

Poslechni si Success-Girl from New Orleans

  • poslouchej

The Popopopops

DJ set Tato mladá partička to umí rozjet i v semi live DJ setu!

Poslechni si jejich DJ set z Trans Musicales

  • poslouchej

Danton Eeprom

Šedá eminence pátečního večera překlopí noc! Mysl odzbrojující singly ve stylu jednoho z nejhranějších techno tracků roku 2009 Radio Slave feat. Danton Eeprom - Grindhouse, EPíčka, remixy pro lidi jako Simian Mobile disco a Royksopp, rychle rostoucí label (Foundation records), Danton to má vše!

Podívej se na video: Danton Eeprom - Give Me Pain

Théo Gravil

20tiletý mladíček z Rennes, který strhnul na svoji stranu po strop narvaný Heineken stan na posledním Transmusicales po oba hlavní večery festivalu! Naprosto precizní techno set na závěr festivalu na Flédě!

Poslechni si záznam z Trans Musicale

Linky:

PARTYINFO

Trans Musicales

25.03.2010 - 26.03.2010 Fléda, Brno
Live: Mr Elegantz (F), The Popopopops (F), The Wankin’ Noodles (F), Modul Club (F), Bobby Hardcore Liberace (F), Le Pneumatique, Success (F), Dat Politics (F), Danton Eeprom (F), Théo Gravil (F)
DJs: Missill (F), The Popopopops DJs (F)
Cena: 99 - 120 (předprodej 1 den) / 150 (1 den) / 180 (předprodej 2 dny)
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně