Aquasky zahrají na nové party Whoop!

Konec nudy v pražských ulicích během víkendu, konec prázdným klubům a zpruzeným clubberům, kteří chtějí kvalitní hudbu.

5.3. 2010 17:48:04 | informace | Charlotte

Zbrusu nová party Whoop!, která startuje vpátek 12. března v klubu Pilot ve 21 hod., vás rozhodně nenechá sedět v klidu doma či znuděně zevlovat u baru a opíjet se předraženými drinky.

Party Whoop! má za úkol jediné: ukázat pražským clubberům, že zde jsou stále parties, na kterých se dá tančit do rána, a že se zde dá bavit, i když se svámi zrovna rozešla holka nebo jste přišli o práci.

O slibovanou zábavu se postarají především člen britských Aquasky Brent Newitt (www.myspace.com/aquaskyuk) a nebude chybět ani česká elita vpodobě DJů Felixe! (www.myspace.com/felixcz), dMIT.Ryho (www.myspace.com/dmitrij), Pixieho, Z-Aires či DJe Thiewa (www.myspace.com/thiewdj).

Klub Pilot je nový multikulturní prostor, který rozhodně stojí za to navštívit! Najdete jej na adrese Donská 19, Praha 10. Můžete se těšit na kvalitní 12 kw sound, light show, fotbálky, plné bary a další vychytávky speciálně připravené pro tuto party. Whoop!! je jasná výzva pro ty, kteří chtějí mejdan s čerstvým a pořádně hutným zvukem.

Vstupné je do 23 hod. příjemných 150 Kč, pak 200 Kč. Takže... see you there, milovníci zábavy, tance a kvalitní hudby!

Stahuj MP3 sety:

PARTYINFO

Whoop!!

12.03.2010 Kino Pilotů, Praha
DJs: Aquasky (UK), Pixie, Z-Aires, Felix!, dMIT.RY, Thiew
Cena: 150 (do 23 hod.) / 200
REKLAMAREKLAMA