Trance Euphoria 020 - Májové parties

Květen letošního roku bude především ve znamení smutné události - po třech letech končí legendární trancové parties skupiny Cosmopolit Events v proslulém bratislavském Dopleru. První víkend v měsíci tak můžete být svědky zřejmě poslední akce Beautiful Things.

7.5. 2009 06:58:51 | informace | Paya

Party reporty - Stalo se...

Pure #4 - 17.4. Paul van Dyk po dlouhých letech vystoupil v klubu na území České republiky. Stalo se tak na půdě SaSaZu, luxusního prostoru na světové úrovni, který naší scéně dlouho citelně chyběl. A jak zahrál? Podle očekávání - fantasticky. Vyprodaný klub byl svědkem opravdu velmi povedeného setu.
tip: přečti si report
podívej se na party info

E-Motion #10 - 17.4.Tentýž večer jako pražská Pure se ovšem vydařila také party na brněnské Flédě. E-Motion tentokrát nabídla dokonce tři stage. Zlatým hřebem večera bylo fantastické vystoupení ostrovního borce Bryana Kearneye, kterého doplnil reprezentant stáje Vandit Activa.
tip: prohlédni si fotky
podívej se na party info

MayDay #25 - 30.4.Letošní MayDay jednoznačně ovládl Paul van Dyk. Dalším famózním výkonem potvrdil své neotřesitelné postavení. Z dalších výkonů jsme ocenili především dvouhodinový back2back set milenecké dvojice Outblast & Korsakoff a živé vystoupení démonické formace Angerfist.
tip: prohlédni si fotky
podívej se na party info

Co se ještě dělo? Na hodonínské akci ExAnimo vystoupil o prvním dubnovém víkendu energický německý DJ Ronski Speed ze stáje Euphonic. Po jeho boku nechyběli Michael Burian, Michal Poliak a slovenský DJ Milan Lieskovsky. Fotky si můžeš prohlédnout zde. Druhý dubnový víkend byl ve znamení vyhlášení výsledků populární ankety O2 Dance Music Awards. Během Final Party se tak už počtvrté za sebou (a celkově popáté) stala DJem roku Lucca. Trancové fanoušky potěšila Laydee Jane na třetím místě. Report si můžeš přečíst zde. Konečně třetí dubnový víkend si pro rotterdamskou oslavu 400. narozenin radio show A State Of Trance vybrala světová jednička, holandský DJ Armin van Buuren. Party to byla velkolepá, mezi gratulanty nechyběl Roger Shah, Richard Durand či Simon Patterson. Fotky nalezneš zde.

Party tipy - Co se chystá...

Beautiful Things - 9.5. Bohužel, skvělým parties Beautiful Things je konec. Alespoň naposled si tak můžete vychutnat nezaměnitelnou atmosféru, která v krásném klubu Dopler panovala pokaždé, když DJ Pico spustil erbovní Andain. Headlinery budou Roger Shah (kterého doplní zpěvák Chris Jones) a Johan Gielen.
tip: přečti si loňský rozhovor s Johanem Gielenem
podívej se na party info

9. narozeniny Fabricu - 15.5. Ostravský Fabric slaví další narozeniny, a opět ve velkém stylu. Hlavními gratulanty budou holandští DJs Marco V a San, po jejich boku zahraje také Laydee Jane, domácí Martin Gredner, Michal Poliak, talentovaný Thomas Coastline a další. Přijďte slavit i Vy!
tip: přečti si loňský rozhovor s Marcem V
podívej se na party info

EnTrance - 22.5. Pražská Roxy pořádá další trancovou party pod taktovkou Michaela C a tentokrát půjde o noc s podtitulem BlackHole. Tiëstovu stáj budou reprezentovat úspěšní First State, autoři megahitů Falling a Your Own Way, a DJ Ton TB aka Three Drives, proslavený hitem Greece 2000.
tip: prohlédni si fotky z Trance Energy s First State
podívej se na party info

A ještě rychlé tipy Přesně v polovině měsíce do liberecké Tipsport Areny dorazí populární německé duo Piet Blank & Jaspa Jones. Party Pulzar bude mimo tyto dnes už klasické borce hostit velmi nesourodý line-up včetně Svena Wittekinda. Zahraje si ale také Bon Finix. Na druhý den se koná v Holandsku druhý ročník festivalu Fantasy Island (tentokrát s podtitulem Heaven´s Playground). V Oldenzaalu bude této party věnované harder stylez vévodit nabitý line-up, kterému dominuje Angerfist, Outblast vs. Korsakoff, Noize Suppressor a Noisecontrollers. Poslední květnovou sobotu potom bude Brno svědkem Myšího příběhu. Na Citadelu totiž přijede sám Deadmau5. O support se mu postarají špičkoví čeští DJs v čele s Michaelem Burianem, Luccou, Orbithem, Michalem Poliakem či Agentem.

MP3 tipy - Co poslouchat?

stahuj Fausto - Trance Energy 2009
stahuj Armin van Buuren - Live @ Pure
stahuj Bryan Kearney - Live on the Storm
stahuj Tocadisco - Sensation White Belgium 09

Party newsy - Co nás taky čeká...

S odkrýváním seznamů účinkujících na letních tanečních festivalech imponuje polská scéna, která na open-airech nabídne mnohem, mnohem více trancu než ta česká. Těmi nejdůležitějšími akcemi u našich severních sousedů v červenci a srpnu z pohledu trancera budou: Sunrise (Ferry Corsten, ATB, Eddie Halliwell, John O´Callaghan, Sander van Doorn, Benjamin Bates, Jochen Miller, Johan Gielen, Marco V, Marcus Schossow, Rank 1, Sean Tyas, Simon Patterson aj.), Electrocity (Infected Mushroom, Marcel Woods, Ronald van Gelderen, Lange, Deejane Kim, Christopher Lawrence, Wippenberg, The Prophet, Zany, Blutonium Boy) a Euphoria (Richard Durand, M.I.K.E., Alex M.O.R.P.H., Woody van Eyden, Luna, Nitrous Oxide).

PARTYINFO

Beautiful Bodies & Beats

11.04.2009 Vertigo, Praha
DJs: Petr Holman, Carrione (aka Diesel Phunk), Lazy Doctors
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně