Čtyřdenní festival u jezera
25.08.2015 | Paya

Čtyřdenní festival u jezera

I Rakušané umí uspořádat megafestival! Čtyři dny u Štýrského Hradce duněla elektronika a své umění předváděly ty největší mainstreamové hvězdy současnosti. Festival svou expanzi o tři dny organizačně zvládl, z akce jsme i tento rok měli dobrý pocit.

Veld - největší kanadský festival pro děti
10.08.2015 | Kouzelná

Veld - největší kanadský festival pro děti

Od mého příjezdu do Toronta jsem měla jeden malý sen. A to slyšet a vidět mistra Deadmau5 hrát na domácí půdě. Těch příležitosti tu nebylo mnoho a když byly, lístky na vystoupení byly neúnosně drahé a nebo vyprodané během několika hodin. A pak přišlo léto a s ním Veld music festival, který pořádá od roku 2012 společnost INK Entertainment.

ID&T se na Tomorrowlandu zase vytáhla
05.08.2015 | Paya

ID&T se na Tomorrowlandu zase vytáhla

Je jasné, že když jde o jedenáctý ročník slavného festivalu, těžko se dá očekávat, že se organizátoři budou překonávat do nekonečna. Tentokrát se jim to ale vážně podařilo – hlavní scéna ročníku 2015 nesnese srovnání s ničím, co bylo dosud na evropské půdě k vidění!

Ultra vládne východu Evropy
20.07.2015 | Paya

Ultra vládne východu Evropy

Již třetí ročník Ultra Europe dokázal, že v Chorvatsku je možné zažít festival áčkovými jmény. Bezesporu jde o akci, která v kombinaci s pobytem u Jaderského moře představuje ideální kombinaci, jak strávit léto v Evropě. Již nyní jsme zvědaví na další ročník!

Další megaklubovka zbořila Německo
15.06.2015 | Paya

Další megaklubovka zbořila Německo

Série World Club Dome pokračovala třídenní událostí za účasti 100 tisíc partypeople z 24 zemí včetně USA, Jižní Koreje, Kanady nebo Brazílie, kterým hrálo přes 150 DJs a live-actů. Party přenášela dokonce i televize RTL II. To vše pár kilometrů od našich hranic.

Desky v Berlíně: OYE Record Store
10.03.2015 | Carl W

Desky v Berlíně: OYE Record Store

A máme tu poslední shop z naší berlínské mise. Jak by měl vypadat ideální obchod s deskami, který si poctivě tvoří komunitu, zvládá perfektně marketing a pořádá vlastní akce nám ukáží na Oderberger Straße.

Desky v Berlíně: Rotation Butique
06.03.2015 | Carl W

Desky v Berlíně: Rotation Butique

Téměř v centru Berlína na ulici Weinbergsweg se nachází luxusnější obchůdek Rotation, který nabízí kromě oblečení taky slušné množství desek. Milovníci dobré elektroniky by jej určitě neměli minout.

Desky v Berlíně: Space Hall
05.03.2015 | Carl W

Desky v Berlíně: Space Hall

Pokud tu někdy budete nakupovat desky, je Space Hall vaše číslo jedna. Jedná se o největší record store v Berlíně. Milovníci housu, techna nebo drum‘n‘bassu tu nebudou mít problém utratit nejednu výplatu.

Desky v Berlíně: 33 RPM Store
04.03.2015 | Carl W

Desky v Berlíně: 33 RPM Store

Dalším z navštívených obchodů při našem berlínském dobrodružství byl malý obchůdek v Kreuzbergu. Pokud toužíte intimně prohledávat krabice s vinyly, tak je to přesně to pravé místo.

Report z kanadského Igloofestu od Kouzelné
04.03.2015 | Kouzelná

Report z kanadského Igloofestu od Kouzelné

O Igloofestu jsem již na rave.cz psala. Takže jsem hodně načetla, o akreditaci pěkně zažádala a tím má příprava začala. Bylo však naprosto nemožné sehnat na toto dobrodružství nějakého parťáka, bodejť taky jo, když tento festival se koná venku v zimě na severu v Montrealu, kde zima je ještě trošku jiný pojem než tady v Torontu.

Desky v Berlíně: Hard Wax
03.03.2015 | Carl W

Desky v Berlíně: Hard Wax

Během naší návštěvy jsme nemohli vynechat jeden z nejstarších berlínských obchodů - Hard Wax. Spolu se Space Hall je to jednoznačně nejznámější obchod s deskami v Berlíně, i když většina prodejů se zde už také odehrává přes web.

Temní šamani Dadub očarovali MeetFactory
27.02.2015 | finch

Temní šamani Dadub očarovali MeetFactory

V Praze se minulý pátek konala party, které k nám přivezla další neotřelé jméno z oblasti techna. Italské duo Dadub, stejně jako jejich krajané Tale of Us, je známé svým osobitým a jedinečným zvukem.

Druhá párty v Torontu
23.01.2015 | Kouzelná

Druhá párty v Torontu

Moje druhá párty na sebe nenechala dlouho čekat. Přijeli mi na víkend dva kamarádi z Vancouveru, podotýkám, že větší blázny by člověk pohledal. Posilněni vínem a dobrou náladou z toho, že se konečně po nějaké době vidíme, jsme se naprosto “random” vydali do pátečních nočních ulic Toronta.

Jak se paří v Torontu?
05.01.2015 | Kouzelná

Jak se paří v Torontu?

Když jsem se na jaře roku 2014 rozhodovala, kam se vydám opět hledat štěstí, ani ve snu by mě nenapadlo, že skončím v hudbou pulzujícím městě s názvem Toronto. Ano, na světě je spousta zajímavých míst, která pro fanouška elektronické hudby stojí za to navštívit a jedním z nich je podle mě právě Toronto - město, které má 5 milionů obyvatel, z toho polovina žije v downtown (tak tu nazývají střed města, centrum).

Report z Qlimaxu 2014 od Langyho
08.12.2014 | Langy

Report z Qlimaxu 2014 od Langyho

Kdo by mezi fanoušky hardstylu neznal Qlimax ­ událost, která se každoročně koná v nizozemském Arnhemu v prostorách luxusního fotbalového stadionu GelreDome. Pro některé je to stále ještě sen, který si chtějí alespoň jednou ve svém životě splnit.

REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně