Tiësto se vrátil do Amsterdam Areny
22.10.2015 | Paya

Tiësto se vrátil do Amsterdam Areny

Letošní, celkově již třetí ročník Amsterdam Music Festivalu nebyl jen ve znamení vyhlášení vítězů ankety DJ Mag Top 100 DJs, nýbrž také ve znamení velkého návratu triumfátora do arény.

Brněnský průser jménem Citadela
27.09.2015 | Carl W

Brněnský průser jménem Citadela

Z páteční brněnské Citadely, které se konala v pátek 25. září, odcházela většina návštěvníků rozladěna. Proč tomu taky bylo?

Report z B my Lake 2015 od finche
21.09.2015 | finch

Report z B my Lake 2015 od finche

Říká se, že dvakrát nevstoupíš do téže řeky, já jsem do ní letos se svými kamarády vstoupil již potřetí v rámci návštěvy festivalu B my Lake. Ten po dvou letech změnil svůj domov, když se přestěhoval do městečka Zamárdi, kde se už několik let koná starší a slavnější kolega Balaton Sound.

ZeeZout – “komerčně undergroundový” festival
07.09.2015 | FlajMaj

ZeeZout – “komerčně undergroundový” festival

Primární motiv návštěvy Amsterdamu byl úterní koncert skupiny U2. Ale nebyli by jsme to my, “vyčůraní” Čechové, (v našem případě teda Moraváci :-), abychom si nezjistili, jaké hudební možnosti nabízí město na sobotu.

Sziget: Když utichají kytary, začíná rave až do rána
28.08.2015 | Ally Bealková

Sziget: Když utichají kytary, začíná rave až do rána

Robbie Williams vyzývá nadrženou školačku na pódium, půjčuje si její deníček a předčítá z něj před statisícovým davem. Co vy na to? Nuda. Ellie Goulding v ponču a těžkých botech špitá jak ponocná singl z 50 Shades of Gray – nuda.

Čtyřdenní festival u jezera
25.08.2015 | Paya

Čtyřdenní festival u jezera

I Rakušané umí uspořádat megafestival! Čtyři dny u Štýrského Hradce duněla elektronika a své umění předváděly ty největší mainstreamové hvězdy současnosti. Festival svou expanzi o tři dny organizačně zvládl, z akce jsme i tento rok měli dobrý pocit.

Veld - největší kanadský festival pro děti
10.08.2015 | Kouzelná

Veld - největší kanadský festival pro děti

Od mého příjezdu do Toronta jsem měla jeden malý sen. A to slyšet a vidět mistra Deadmau5 hrát na domácí půdě. Těch příležitosti tu nebylo mnoho a když byly, lístky na vystoupení byly neúnosně drahé a nebo vyprodané během několika hodin. A pak přišlo léto a s ním Veld music festival, který pořádá od roku 2012 společnost INK Entertainment.

ID&T se na Tomorrowlandu zase vytáhla
05.08.2015 | Paya

ID&T se na Tomorrowlandu zase vytáhla

Je jasné, že když jde o jedenáctý ročník slavného festivalu, těžko se dá očekávat, že se organizátoři budou překonávat do nekonečna. Tentokrát se jim to ale vážně podařilo – hlavní scéna ročníku 2015 nesnese srovnání s ničím, co bylo dosud na evropské půdě k vidění!

Ultra vládne východu Evropy
20.07.2015 | Paya

Ultra vládne východu Evropy

Již třetí ročník Ultra Europe dokázal, že v Chorvatsku je možné zažít festival áčkovými jmény. Bezesporu jde o akci, která v kombinaci s pobytem u Jaderského moře představuje ideální kombinaci, jak strávit léto v Evropě. Již nyní jsme zvědaví na další ročník!

Další megaklubovka zbořila Německo
15.06.2015 | Paya

Další megaklubovka zbořila Německo

Série World Club Dome pokračovala třídenní událostí za účasti 100 tisíc partypeople z 24 zemí včetně USA, Jižní Koreje, Kanady nebo Brazílie, kterým hrálo přes 150 DJs a live-actů. Party přenášela dokonce i televize RTL II. To vše pár kilometrů od našich hranic.

Report z kanadského Igloofestu od Kouzelné
04.03.2015 | Kouzelná

Report z kanadského Igloofestu od Kouzelné

O Igloofestu jsem již na rave.cz psala. Takže jsem hodně načetla, o akreditaci pěkně zažádala a tím má příprava začala. Bylo však naprosto nemožné sehnat na toto dobrodružství nějakého parťáka, bodejť taky jo, když tento festival se koná venku v zimě na severu v Montrealu, kde zima je ještě trošku jiný pojem než tady v Torontu.

Temní šamani Dadub očarovali MeetFactory
27.02.2015 | finch

Temní šamani Dadub očarovali MeetFactory

V Praze se minulý pátek konala party, které k nám přivezla další neotřelé jméno z oblasti techna. Italské duo Dadub, stejně jako jejich krajané Tale of Us, je známé svým osobitým a jedinečným zvukem.

Druhá párty v Torontu
23.01.2015 | Kouzelná

Druhá párty v Torontu

Moje druhá párty na sebe nenechala dlouho čekat. Přijeli mi na víkend dva kamarádi z Vancouveru, podotýkám, že větší blázny by člověk pohledal. Posilněni vínem a dobrou náladou z toho, že se konečně po nějaké době vidíme, jsme se naprosto “random” vydali do pátečních nočních ulic Toronta.

Jak se paří v Torontu?
05.01.2015 | Kouzelná

Jak se paří v Torontu?

Když jsem se na jaře roku 2014 rozhodovala, kam se vydám opět hledat štěstí, ani ve snu by mě nenapadlo, že skončím v hudbou pulzujícím městě s názvem Toronto. Ano, na světě je spousta zajímavých míst, která pro fanouška elektronické hudby stojí za to navštívit a jedním z nich je podle mě právě Toronto - město, které má 5 milionů obyvatel, z toho polovina žije v downtown (tak tu nazývají střed města, centrum).

Report z Qlimaxu 2014 od Langyho
08.12.2014 | Langy

Report z Qlimaxu 2014 od Langyho

Kdo by mezi fanoušky hardstylu neznal Qlimax ­ událost, která se každoročně koná v nizozemském Arnhemu v prostorách luxusního fotbalového stadionu GelreDome. Pro některé je to stále ještě sen, který si chtějí alespoň jednou ve svém životě splnit.

REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně