ANKETA Z APOKALYPSY
22.10.2003 | Floatman

ANKETA Z APOKALYPSY

Floatman připravil anketu, tentokrát zpovídal dokonce i sám sebe: "Anketa je dělaná převážně s lidmi v backstagei. Všechny odpovědi jsou bez úprav z mé strany." Mimochodem, asi 2 slečnám chyběl na party Toky. Nechci polemizovat na téma DJ vs livko...

ANKETA MEZI NÁVŠTĚVNÍKY BASSBLASTERU
11.09.2003 | Jan „ian“ Hromek

ANKETA MEZI NÁVŠTĚVNÍKY BASSBLASTERU

I z této větší akce, která nakonec dopadla tak, jak dopadla, máme pro vás anketu. Floatman se zeptal několika z vás např. na to, co si myslíte o neuveřejnění jména headlinera a zda to mělo nějaký vliv na návštěvnost. Odpovědi opět zajímavé: "Dobrej tah. Headliner je super až na nějaký mouchy? Myslím si, že to od promotéra nebyl dobrej tah. Lidi by měli vědět, za koho vlastně platí vstupný?"

ANKETA MEZI NÁVŠTĚVNÍKY SUMMER OF LOVE
28.08.2003 | Lukii

ANKETA MEZI NÁVŠTĚVNÍKY SUMMER OF LOVE

Lukii připravil další povedenou anketu. Otázky se točily kolem oblíbených DJs, peněz a nevázaného sexu na party. Jednoznačně dominoval DJ Rush, ani jeden z odpovídajících se nepodíval na Go Planet Roxy (!), peníze utrácíte často po neuvěřitelných tisících a krásnější polovina lidstva řekla erotickým povyražením jasné ne. Nechte si, pánové, zajít chutě!

V.I.P. ANKETA ZE SUMMER OF LOVE
27.08.2003 | Jan „ian“ Hromek

V.I.P. ANKETA ZE SUMMER OF LOVE

Nebojte se zkratky V.I.P., zeptali jsme se jen DJů, promotérů, vydavatelů, ředitelů, producentů, hudebníků a dalších na jejich dojmy z tohoto festivalu. A aby to nevypadalo, že si v odpovědích moc stěžují, musím podotknout, že až na "žetony" z nich byly negativní odpovědi často skoro s násilím páčeny. Rozhodně je to ale zajímavé čtení a už se můžete těšit na podobnou anketu s "normálními" návštěvníky S.O.L., kterou připravil Lukii a kterou tu najdete zítra. Ještě jednou děkuji všem, kdo s anketou ochotně pomohli.

ANKETA MEZI NÁVŠTĚVNÍKY HRADHOUSEU
27.08.2003 | Floatman

ANKETA MEZI NÁVŠTĚVNÍKY HRADHOUSEU

Jednou ze součástí servisu, který pro vás Rave.cz crew připravuje, jsou i ankety mezi návštěvníky velkých akcí a festivalů. Ani tentokrát nebudete ochuzeni, anketu připravil Floatman a dočkáte se opět vtipných odpovědí. A zajímavé je, že několik návštěvníků považuje za nejlepší party právě konkurenční Summer, co se konal o den později, a za největší problém mají krádeže a násilí na akcích...

REPORT A ANKETA Z PLACEBO
18.08.2003 | Floatman

REPORT A ANKETA Z PLACEBO

Floatman zaskočil do Vyškova na Placebo party, kde jako hlavní hvězda vystoupil Pietro (a v projektu XCX spolu s linerem také náš PePe). Z Placeba tedy máme připravený krátký report a opět malinkou anketu mezi návštěvníky. Některé odpovědi jsou "úžasné": "Je to tu super až na to, že je tady málo smažek."

ANKETA MEZI NÁVŠTĚVNÍKY SOLARU 2003
28.07.2003 | Lukii

ANKETA MEZI NÁVŠTĚVNÍKY SOLARU 2003

Lukii kromě hromady fotek (najdete je tady) připravil i anketu mezi návštěvníky docela kontroverzního Solaru. Vox Populi, Vox Dei. Anketa se stává pravidelnou součástí party servisu na Rave.cz, tak se nebojte odpovídat, když vás někdo z nás osloví :). Minimálně fotky účastníků se tentokrát mimořádně povedly!

REKLAMA