DJ Callum
20.01.2001 | rave

DJ Callum

Callum je jednou z charismatických osobností undergroundové housové scény v Anglii. Už v roce 1989 měl svoji první residentní noc v rodném Sheffieldu. V roce 1991 začal spolupracovat s tehdejšími průkopníky deep housových free parties DiY. Než se DiY rozhodli v roce 1998 místo pořádání parties věnovat spíše práci ve svém studiu a svým 2 labelům, měl už Callum za sebou bezpočet hraní s tímto soundsystémem, ať už jako DJ Callum nebo spolu s Raw jako Digital Boogie.

Profil Bernharda Fleischmanna
16.01.2001 | rave

Profil Bernharda Fleischmanna

O tom, že popmusic sa mení, sa môže presvedčiť každý, kto si zapne rádio alebo niektorú z hudobných televíznych staníc. Spôsoby umeleckej tvorby boli odjakživa úzko späté so stavom technológií v danom historickom období. Dnes, na začiatku 21. storočia, sú to predovšetkým počítače. Viedenčan Bernhard Fleischmann (nar. 1975) je jedným z tých, ktorí spájajú výnimočnú kreativitu so zvládnutím špičkových nových zvukových technológií. Vyškolil sa v hre na klavír a na bicie a najprv pôsobil v rôznych gitarových skupinách.

COLIN DALE
02.01.2001 | rave

COLIN DALE

COLIN DALE /Elite Music Management, Abstract Dance Groove Tech. - UK/ bude hostem na už třetím pokračování exkluzivní deep houseové noci DEEP ATLANTIC. Tahle rezidentní noc dj-e VILÉMA v Roxy představí Colina Dalea coby současnou star anglické dj-ské a producentské scény.

JUSTIN ROBERTSON - profil
01.01.2001 | rave

JUSTIN ROBERTSON - profil

Justinova kariéra se začala psát na začátku 90.let, kdy se poměrně hodně popularizovala takzvaná ACID HOUSE CULTURE, která mu dala šanci vyniknout coby Dj a promotér. Jeho vlastní rezidentní noc v Manchesteru tenkrát nesla název MOST EXCELLENT NIGHT a setkávala se na ní celá řada vyjímečných postav současné taneční scény, jako třeba CHEMICAL BROTHERS nebo BJORK.

LEO LYCRA MÁ NOVÝ NOS
13.12.2000 |

LEO LYCRA MÁ NOVÝ NOS

Vrtochy slavných a hvězdných se, zdá se, dostaly i do taneční scény. Ano vážení přátelé Leo Lycra se nedávno objevil na veřejnosti se zcela novým nosíkem. S novou vizáží přišla i změna image.

Dj Gavrila
13.12.2000 |

Dj Gavrila

Dj Gavrila (*1967) patří k nestorům goa trance nejen Rusku, kde tak velkým dílem přispěl k záviděníhodné oblibě tohoto progresivního hudebního žánru. Djské začátky se u něj datují do raného dětství, kdy se pokoušel pro vlastní potěšení mixovat desky Led Zeppelin a Bonnie M, které nalezl v otcově krabici...

TOM BAKER - PROFIL
01.11.2000 |

TOM BAKER - PROFIL

Rodilý londýňan Tom Baker začíná hrát v roce 89 a nechává se inspirovat rannými projekty elektroscény 80tých let. Pod vlivem undergroundových rádií jako "Centerforce"&"Sunrise"se jeho styl formuje. Už v roce ´95 hrál v klubu Ministry of Sound a stal se vítězem soutěže v mixování předního britského klubového časopisu Mixmag pro neprofesionální Dje.

REKLAMA