SNÍDANĚ SE SOUKUPI - DJ JAVAS
11.01.2001 | pop84

SNÍDANĚ SE SOUKUPI - DJ JAVAS

Co bylo minulý rok? Minulý rok se toho událo hodně. Například moc dobře jsem si zahrál s Trávou a Bushwackou v Roxy na Mixu, 13. Října, hodně lidí, celkově moc dobře akce vyzněla, zahrál jsem si dobře, pak dobře zakalil. Oproti tomu na Coxovi.

Rozhovor s Hardcellem
15.12.2000 | rave

Rozhovor s Hardcellem

Díky, za přijmutí tohohle rozhovoru, je to pro mě velký zážitek, a doufám, že sranda pro tebe:) Hraješ v sobotu na Slovensku, víš něco o sloveské scéně nebo sl. Djích(Toky, Tibor, nebo labelech Olga+Jozef, Numb) , se kterými budeš hrát? Obávám se , že toho moc o slovenské scéně nevím, kromě toho, že jsem slyšel, že máte parádní party. Když už mluvím o hudbě, tak jsem slyšel nějaké věci, co vychází na olze nebo numb. Mají přesně ten experimentální přístup k technu, který se mi líbí.

ROZHOVOR S M.BUSHWACKOU
13.12.2000 | rave

ROZHOVOR S M.BUSHWACKOU

Za posledních dvanáct měsíců se podařilo Bushwackovi několikrát zabrat přední titulky magazínů. Ať už to bylo jeho genialními sety na Ibize, užasným singlem Monster, nebo díky Muzik Award, nejde než poznamenat, že Matt se rozhozdne zařadil mezi Hrdiny roku 2000.

Rozhovor s INIGO KENNEDYM
01.11.2000 | rave

Rozhovor s INIGO KENNEDYM

Rozhovor s hlavní hvězdou blížící se Citadely...

DJ KaiserSoze - rozhovor
01.11.2000 | rave

DJ KaiserSoze - rozhovor

Kdy Tě poprvé napadlo, že bys chtěl zkusit DJing? Asi před 4 -5-ti lety, prostě jsem se rozhodl, že to zkusím. Koupil jsem si pár desek (první byla CJ BOLLAND "Camargue") a na gramofonech značky TESLA (bohužel už nevím přesné typové označení), s řemínkovým pohonem a potenciometrem v podobě malinkého kolečka jsem pokoušel múzu a vlastní nervy.

ROZHOVOR S GINGEREM A DAHEM
01.11.2000 | rave

ROZHOVOR S GINGEREM A DAHEM

Jak dlouho a dobře se spolu vlastně znáte? Daho: S Honzou se známe asi 7 roku, chodili jsme do stejného klubu v Liberci, kde se hrál house. No, a poznáváme se stále, celou tu dobu. Nejvíc se, myslím, bojíme toho, že budeme jednou jako naši taťkové, ze kterých si dneska ze srandy utahujeme, kvůli jejich vlastnostem.

ROZHOVOR S CARLEM COXEM
01.11.2000 | rave

ROZHOVOR S CARLEM COXEM

Co je nejlepší věc na tom být Carl Cox? To že se můžu smát, myslím, že se můžu smát čemukoliv a s kýmkoliv. Myslím, že teďka už hodně rozumím životu, dokonce i dobrý chipsy mi dokáží udělat radost:o).

REKLAMA