Alexx
Alexx
alexx (zavinac) rave.cz
ICQ: 245217282
Skype: alex.xij
Alexxovy fotky z Lake festivalu 2014
05.09.2014 | Alexx

Alexxovy fotky z Lake festivalu 2014

Po dlouhé době jsem se vydal s přáteli na open air festival, ale tentokrát jsme zvolili místo klasického Mácháče rakouský Lake fetival u města Gratz a udělal jsem dobře. Příště by to ale jen chtělo lepší počasí :). Více ve fotkách ... :)

Alexxovy fotky z Nature One 2012
14.08.2012 | Alexx

Alexxovy fotky z Nature One 2012

Konečně se mi splnil sen a podíval jsem se na festival Nature One. A zklamaný jsem rozhodně neodjížděl.

Alexxovy fotky  z Haddawaye
18.11.2010 | Alexx

Alexxovy fotky z Haddawaye

V sobotu jsem se vydal po dlouhé době na párty, ale tentokrát to nebyl žádný trance či techno akce, ale čistokrevná akce z 90. let z německým zpěvákem Haddawayem. Výborně jsem si akci užil a s přáteli zavzpomínal na staré časy v 90. letech :).

Alexxovy fotky z Designbloku 09
09.10.2009 | Alexx

Alexxovy fotky z Designbloku 09

Byl jsem pozván na výstavu Designblok 2009 do holešovického Superstudia Classic 7. Jelikož mi ta to výstava přišla velmi zajímavá, udělal jsem na ní menší fotoreport. Koho fotky zaujaly a nebo ho moderní zajímá, může se na výstavu přijít podívat. Trvá až do neděle 11. října.

Druhé duo z Creamfields iDJ.cz stage odhaluje karty
24.06.2009 | Alexx

Druhé duo z Creamfields iDJ.cz stage odhaluje karty

Alexx van den Berg a Tigi. Oba se na festivalu nejvíce těší na headlinery Above and Beyond, ale ve svém setu představí lehce odlišný sound: očekávejte tech-trancové žně. Blíže již rozhovor, který spolu oba pánové vedli.

Alexxovy fotky z Transmission The New World
12.11.2008 | Alexx

Alexxovy fotky z Transmission The New World

Hvězdný line up, super atmosféra a výborná O2 aréna. Tak by se dala rychle charakterizovat sobotní akce United Music Transmission. Akce, která se známa i za hranicemi ČR a jak řekl Markus Schulz, "jedna z nejlepších trance akcí na světě". Nevěříš? Podívej se na fotky... ;).

Alexxovy fotky z Prague Sessions s Paulem van Dyk
22.09.2008 | Alexx

Alexxovy fotky z Prague Sessions s Paulem van Dyk

WoooW, to byla párty. Jedno z nejlepších vystoupení Paul van Dyka, na kterém jsem byl. Tocadisco mě dobře naladil, Paul van Dyk rozjel, ale to live vystoupení mě totálně ohromilo. Více ve fotkách ... ;).

Alexxovy fotky z Beautiful Things s Johnem O'Callaghan
08.07.2008 | Alexx

Alexxovy fotky z Beautiful Things s Johnem O'Callaghan

Tak na tyhle Beautiful Things jsem se hodně těšil. Vystupoval na ní můj oblíbenec John O'Callaghan. Party to byla jako vždy profesionálně zvládnutá, jen bylo v jinak luxusním klubu Dopler trochu víc horko. Proto jsem velmi rád uvítal druhou stage, která byla umístěna venku.

Alexxovy fotky z Rehab s Tomcraftem
13.06.2008 | Alexx

Alexxovy fotky z Rehab s Tomcraftem

Po Tramixu jsem rovnou zašel na "after" do Meccy na akci Rehab, které už byla pěkně rozjetá. Přišel jsem v pravý čas. Začínala hrát hvězda večera a to německý DJ a producent Tomcraft. Atmosféra v klubu byla výborná a Tomcraftův set mi utekl jako voda. Akci zpestřovaly pěkné go go tanečnice, které měly sexy zdravotní oblečky :). Po Tomcraftovi nastoupil rezident akce Rehab Nesquik a výborný večer zakončil svižným electro housem.

Alexxovy fotky z Mecca Tramixu
12.06.2008 | Alexx

Alexxovy fotky z Mecca Tramixu

Od doby co bydlím v Praze, jsem si vždy přál zajít na Tramix. Party v tramvaji, které jezdí po Praze byla vždy pro mě velkým lákadlem. V pátek se mi tento sen vyplnil a myslím, že se mi bude plnit častěji :) .

3. Alexxovy fotky ze Sensation White 2008
03.06.2008 | Alexx

3. Alexxovy fotky ze Sensation White 2008

Letošní Sensation White z mého pohledu byla dobrá, ale minulý rok byl pro mě ještě lepší. Z DJs mě nejvíc bavil Michael Burian, Markus Schulz a Marco V. Axwell, na kterého jsem se snad nejvíc těšil, pro mě zahrál uspokojivě. Ale i tak jsem se při všech setech s přáteli bavil a protancoval (profotil :-) ) celou noc. Takže příští rok znova ;-).

2. Alexxovy fotky ze Sensation White 2008
02.06.2008 | Alexx

2. Alexxovy fotky ze Sensation White 2008

V druhé sérii fotek ze Sensation White najdete kromě lidí v bílém :-) také již zmiňované tanečnice. Co mě velmi na SW překvapilo, byla doprovodná live vystoupení. Michael Burian si dal duet s houslistou a zahráli Smetanovu Vltavu. Ale snad ještě víc dostal live akt u Fedde le Granda v podání Camille Jones.

1. Alexxovy fotky ze Sensation  White 2008
01.06.2008 | Alexx

1. Alexxovy fotky ze Sensation White 2008

První třetina fotek ze včerejší Sensation White, které měla téma Dubu života. Roboty z minulého roku vystřídaly pěkné tanečnice a hlavní stage se proměnila v obrovský bílý strom. V první várce fotek se koukneme, jak to vypadalo před arénou a jaký byl začátek akce :-).

Alexxovy fotky z Musicy s Markem Schossow
16.05.2008 | Alexx

Alexxovy fotky z Musicy s Markem Schossow

Jedny zatoulané fotky z party Mucica, kde vystoupil švédský borec Markus Schossow. I když na party moc lidí nepřišlo, což je škoda, i tak byla atmosféra v holešovickém klubu Mecca výborná.

Alexxovy fotky z MayDay 2008 Reflect Yourself
06.05.2008 | Alexx

Alexxovy fotky z MayDay 2008 Reflect Yourself

Neuvěřitelná party tohle. Doporučoval bych jí každému. To prostředí, ta atmosféra a ta perfektní organizace. Celou party jsem si náramně užil, ale stihl jsem si komplet poslechnout jen svého oblíbence Paul van Dyka a holandský hard projekt Angerfist. Více ve fotkách .. :).

REKLAMA