CUBE stream [ Chateaux Nové Hrady ]

Na 8.5. Cube events pro nás připravil live stream z Nových hradů. V hlavních djských rolích se nám pro tentokráte představí svatá trojice v podání Golpe, Madelaine a Martyz. Napadlo nás si je před hraním trošičku vyzpovídat, takže pokud vás zajímá jaký mají vztah k live streamům a co planují na letní sezónu, tak se prosím začtěte.

Golpe
Tak schválně, kdy naposledy jsi navštívil nějaký hrad či zámek?
Zámek Jezeří v prosinci ? (musel jsem kvůli tomu volat přítelkyni)

Co pro tebe live stream znamená a jak live stream vlastně vnímáš?
Osobně ho vnímám nervozně, je to jiný, než před lidma, hraju si to svoje, co momentalně vnímám a to během streamu nemusí lahodit každému. Každopádně alespoň nějaký požitek pro lidi v této době:)

Golpe

Jak se připravuješ na léto? Máš nějaká potvrzená hraní? (držíme pěsti aby dopadla)
Na léto se celkově těším:) Osobně, mám narváno a doufám, ze to vše klapne!

Madelaine
Pamatuješ si na úplně první zámek (či hrad), který si navštívila? A přitahují tě více hrady či zámky?
Jezdívala jsem často na hrad Buchlov s mojí babičkou, když jsem byla malinká. Je to ale fakt uz strašně let.

Jinak hrady a zámky, mám ráda asi oboji stejně, nicméně rádi používáme heslo: Žijem si jak na zámku, ať to trvá věčně.

Madelaine

Jaký je tvůj vztah k live stream a dokážeš říct kolik jsi jich za poslední rok odehrála?
Za poslední rok mám dojem, že 5?! Ale nevím to úplně stoprocentně. Vztah k nim prakticky nemám, když mám být upřímná. Beru to jako jistou „náhradu“ za mejdany live a hlavně možnost si zahrát a nějakým způsobem se odprezentovat.

Který tvůj live stream je pro tebe nejoblíbenější?
Z Radia23 v první vlně covidu, březen loňského roku, mám dojem. A moc se teším na poslední zámecky Cube stream, to prostředí bylo kouzelný.

A co ty a léto? Připravuješ se na sezónu?
Léto miluju, co se týče hraní, uvidíme co přinese situace, zda se vůbec bude něco dít, takže velký připravy nejsou, nicméně bych si strašně ráda zahrála na venkovních akcích, které mám strašně ráda – pár bookingu už mám, tak snad! A jinak…do plavek spíš přibírám než že by to bylo naopak, koupím si holt větší velikost:D

Martyz
Tvůj nejoblíbenější hrad a zámek v ČR?
No musim říct, že když jsem viděl zámek Nové Hrady, u kterého se točil stream, tak jsem byl mile překvapen. Jak samotným zámkem, tak i okolím, protože tam bylo plno zajímavých míst, například labyrint, voliéry, výběh jelenů a další a další. Jinak moc nepatřím mezi návštěvníky hradů a zámků, naposledy jsem byl na hradě Valečov, kde Robert Váca pořádal jednu z posledních edicí Cube.

Co ty a live stream, kdyby jsi měl vyjmenovat pozitiva a negativa, jaké by to byly?
Live stream byl super, pro mě perfektní zážitek, jen to hraní bez lidí prostě neni ono. Ale užil jsem si to tak jako tak. Největší negativum, jelikož jsem hrál jako poslední a trochu se nám to protáhlo, že mi už byla docela kosa Jinak celý tým pracoval výborně a nedošlo k žádnýmu většímu zádrhelu, myslim že si to tam užili všichni a věřim, že se to lidem bude líbit.

Cube stream

Jak to vidíš s festivalovým létem, myslíš, že nějaké bude? A plánuješ nějaké festivaly, ať už jako dj či návštěvník?
No nechci být úplně skeptik, ale jsem spíš realista a upřímně to nevidim tak růžově, jako minulé léto. Ale samozřejmě nějaké akce v plánu jsou, Robert Váca počítá minimálně s Cube Techno Boat, na které jsou v prodeji lístky a kde bych měl hrát a také Cube at the Castle, Pekelné Doly a další. Necháme se překvapit, co nám naše vláda připraví za podmínky a uvidíme.

Cube stream je zdarma a poběží na Cube Youtube kanálu a přes FB live.

A pokud přemýšlíte jak Cube podpořit, tak můžete dobrovolně přispět formou zakoupením virtuální vstupenky v hodnotě 200,-kč.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *