One World Radio slaví své 1. výročí

V loňském roce oslavil belgický festival Tomorrowland své 15. výročí. Při této příležitosti spustili organizátoři vlastní digitální rozhlasovou a obsahovou platformu „One World Radio“. Tento projekt byl plánován původně na dobu osmi měsíců a ukončen měl být po události OUR STORY, která se konala v rámci Amsterdam Dance Eventu v Ziggo Dome.

Po osmi úspěšných měsících, kdy se zde živě vysílaly přenosy jak z Tomorrowlandu i jeho zimní verze, tak i sety ze slunné Ibizy a další, se organizátoři rozhodli pokračovat jako stálé rozhlasové rádio. Uvedli tak na trh zcela novou verzi aplikace One World Radio, která je ke stažení na Google Play nebo v App Store.

A právě v úterý 18. února to bude jeden rok od prvního spuštění. Pozvání přijalo 48 umělců, kteří jsou s Tomorrowlandem spojováni a každý z nich odehraje 30 minutový set. Během těchto 24 hodin budou posluchači mít možnost slyšet 20 dosud nevydaných tracků od různých umělců a zítra to bude vypadat následovně:

Timetable

Na YouTube kanále Tomorrowlandu jsou k poslechu Friendship mixy od světových umělců a za zmínku stojí např. Adam Beyer, Armin van Buuren, ARTBAT, Joris Voorn a další. Takže příjemný poslech.

Zdroj: YouTube Tomorrowland – Adam Beyer

Zdroj: YouTube Tomorrowland – Armin van Buuren

OWR One Year Celebration

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *