Zeptali jsme se dj Noise na co by vyrazil do Roxy

Původně byl v plánu článek s názvem; Zeptali jsme se brněnských djs na co by vyrazili do Roxy v nadcházející sezóně.

Jenže na dotaz nám odpověděl jen Nois / Tools Project

Takže přepisujeme název článku; Zeptali jsme se Noise na co by vyrazil do Roxy. A zdravíme Andy Smitth, Flaje z FlyTech, Orbitha a Dominika Gehringera, Leonov Bronski a dj Kemu

Nois / Tools Project

photo: Laura

Roxy už několikátou sezónu po sobě obhajuje první příčku české klubové scény z pohledu kvality, aktuálnosti a multižánrovosti jmen, která přiváží.

Z pohledu rovných beatů bych si určitě nenechal ujít party s Matadorem, který mě už víc jak 10 let nepřestává udivovat originálním soundem, kombinujícím prvky rafinovaných melodií a klasických mašin od Rolandu, které stály na počátku éry, kdy se začínalo definovat techno.

Předpokládám, že zahraje svoje LivePA vystoupení, do kterého v poslední době prolíná i acid sound, který zažívá renesanci. Na rozdíl od většiny současných světových DJů, kteří jen vytáhli desky z poloviny 90. let, to ale pojal mnohem originálněji ?


Mým druhým tipem na podzimní návštěvu Roxy je akce s Giorgii Angiuli, kde bych rovnou zabral místo na balkónu nebo těsně za ní na pódiu, s dobrým drinkem v ruce, a užíval si její livko.
Na světě opravdu neexistuje moc kudrnatých holek, který umí s Abletonem a zároveň se nebojí do performance zapojit i takový šílenosti jako je nafukovací opice nebo dětská kytara.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *