Tomorrowland Winter dnes spouští předběžné registrace

Tomorrowland Winter 2020

V březnu tohoto roku měl nejoblíbenější světový festival svou zimní premiéru v prostředí francouzských Alp, kde se uskutečnilo první vydání Tomorrowland Winter.

Téměř třicet tisíc milovníků taneční hudby z celého světa přijelo do lyžařského areálu Alpe d’Huez Grand Domaine. Vystoupili zde např. Martin Garrix, Dimitri Vegas a Like Mike, Lost Frequencies, Armin van Buuren, Steve Aoki, Martin Solveig, DJ Snake, Paul Kalkbrenner, Kölsch a mnoho dalších.Tomorrowland dokázal, že toto zimní vydání je plnohodnotnou verzí festivalu.

Ihned po úspěšném prvním vydání se Tomorrowlandu podařilo potvrdit, že se uskuteční i druhé vydání Tomorrowland Winter. To se bude konat v Alpe d´Huez ve dnech 14. až 21. března 2020.

Předběžné registrace pro Tomorrowland Winter budou otevřeny dnes (13. srpna, 17:00 SEČ) na tomorrowland.com. Předběžná registrace je nutná, pokud chcete mít šanci koupit si vstupenky na tento zimní festival. Samotný prodej vstupenek pak proběhne 14. září pro sedmidenní průkazy a 21. září pro čtyřdenní průkazy.

Tomorrowland Winter 2019 | Official Aftermovie

Tomorrowland Winter 2019 | Official Aftermovie

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *