The MILL 2024 – Electronic music festival

DATUM KONÁNÍ AKCE: 26.–28. července 2024
LOKALITA: Bučický mlýn (Podolí 18, Rožďalovice, ČR)

S radostí oznamujeme konání prvního ročníku hudebního festivalu The MILL, na kterém se snoubí historie a příroda s tím nejsoučasnějším zvukem house a techna. Od 26. do 28. července vás zveme na dvě noci plné hudby a nezapomenutelných zážitků v kouzelném prostředí historického mlýna.

Těšit se můžete na exkluzivní a intimní atmosféru (kapacita akce je striktně limitována na 400 osob), kemping na louce u jezera, autentické gastro z lokálních zdrojů a fantastický zvuk Funktion-One soundsystemu.

Stojíme u zrodu budoucí tradice a vy u toho můžete být s námi.

HEADLINERS

Caleesi & Sarah Kreis (Kater Blau, Circles & Stones)

Ikony berlínského underground techna. Původem z Německa a doma ve známém berlínském klubu Kater Blau, proslulém svou bohémskou atmosférou, maratónskými večírky a vizuálem s kočkou (www.katerblau.de).

Pravidelně vystupují na festivalech jako Burning Man, Fusion, Garbicz apod. V roce 2019 založily label „Circles & Stones“ a společně vytvořily jedinečný zvuk, který je melancholický, taneční, podmanivý a naladěný na tom nejlepším BPM.

Set time: sobota 00:00

Caleesi & Sarah Kreis

Skatebård (Digitalo Enterprises, Sex Tags Mania, Bordello a Parigi)

Původně heavy metalový bubeník Bård Aasen Lødemel, alias Skatebård, připlouvá na The Mill fest představit svůj originální mix emocionálního techna, neo-italo disca, alternative future electra a Scando-cosmic reinterpretace čistého detroitského housu.

Tento nekonvenční umělec je dnes uznávaným a osobitým DJem a producentem, vydává na labelech jako Balsa Wood, Digitalo Enterprises, Radius Records, Supersoul Recordings, Tellè Records, Keys of Life Finland, Luna Flicks, Totally a Sex Tags Mania.

Je zakladatelem nahrávací společnosti Digitalo Enterprises.

Set time: pátek 00:00

Skatebard

CZ LINEUP
Chicco (Buddha Bar)
Cubik, Da Moon, Diome (Vivacity)
Ian Rokka, Ian Kubrick, Trtlsqd (Apollo Music)
Liquid A (Hoffmanuv Domestic)
Mirus (Výroba Eurforie)
Orbith (Dense Audio)
Vilem (Lollypop)

VSTUPENKY

V prodeji jsou jednodenní (700 Kč) a víkendové vstupenky (1290 Kč). Parkování i kemp mají účastníci zdarma. Vstup povolen od 18 let. Slevy ZTP, ZTP/P ani jiné nejsou poskytovány.

Vstupenky je možné zakoupit dvěma způsoby:
a) online na portálu Ticketstream.cz: https://www.ticketstream.cz/akce/the-mill-176264
b) na místě v době konání akce, pouze hotově.
Kapacita akce je 400 osob.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *