Díky za podporu ! Ahoj ROBE :o))
zpět na hlavní stránku diskusiní fórum
up

ČESKÉ SUPERSTAR

základem úspěchu je béžový rolák

ČESKO UZ NAŠLO SVOU SUPERSTÁR - Týdny napětí, měsíce odříkání, hodiny a hodiny cvičení hlasivek. Dámy a pánové vaše nervozita může opadnout, Česká republika konečně zná svou superstar. Odborná porota včele se Žlutým psem Hejmou se jednoznačně shodla na jediném člověku. Také hlasy televizních divaků a internetových brouzdalů volaly po jediném miláčkovi a unisono zněly: "Chceme Kaixe!"

Pan Karel, jak se ve skutečnosti nová hvězda naší populární scény jmenuje, pochází z Brna. Ale už brzy vymění tuto moravskou metropoli za účinkování v nákladných estrádách v programu předních televizních stanic, bude se hřát na výsluní zájmu barevných společenských magazínů, vychutná si pocit slávy, když jeho Tvář bude koukat na národ z titulních obálek prestižních periodik, pozná vítězný pocit, až bude stát před vyprodaným sálem, a jako rovný s rovnými si potřese rukou s osobnostmi, které znal před tím jen z televize.

sláva někdy chutná kysele

Zkrátka, život se mu v jednu chvíli obrátil tak nějak na ruby, i skromné Brno brzy nahradí světácká a velkoměstská Praha, město zábavy, populárních tváří a večírků. A právě v Brně začala jeho kariéra, když se přihlásil do oblastního kola soutěže. Sám se ale vlastně nepřihlásil, nechme mluvit jeho kamarády ze zaměstnání, kteří ho s polu s jeho maminkou přihlásili a na konkurs přivezli.

Venca: "Kája byl vždycky pro nás jednička, skoro jako Helenka Vondráčková. Vždy jsme celá kancelář čekali, až půjde po obědě na ten, no na velkou. Tajně, aby o nás nevěděl, jsme se shromáždili na sociálkách a tiše poslouchali, když u toho, no když si prostě zpíval. Už tehdy měl talent, to já poznám. Na čundr jsem nosil kytaru…"

scénický balet, kterým to vyhrál

Kaix oslnil také porotu v oblastním kole, ale neměl lehkou práci je přesvědčit hned napoprvé. Ale posuďte sami.

Osvaldová: "Ježiš, co to sem zase leze za exota? Hej Ty! Ty budeš z Brna, né? A nahlas, prd tady slyšim…"
Soukup: Tak fofrem mladej, ať už to máme za sebou! To je zase den, mám já to zapotřebí, takový materiál. Že jsem nezůstal u Gotta.
Hejma: Gabino, ticho, to je asi Jidiš. Mladý pane, umíte i jiný jazyk, zkuste to přeložit a zazpívat do Starořečtiny. Aha. A japonsky… Zvláštní. Já bych ho pustil dál, ty jazyky má.

U televizních diváků ale Kaix zabodoval hned, byl totiž nešťastnou náhodou sražen k zemi nově příchozím adeptem na hvězdu, který prudce otevřel dveře do místnosti. A výstřední outsidery masy odjakživa milují.

A je to tu! Oslava s fanklubákem...

Také v druhém kole prokázal neobyčejnou šíři náhle probuzeného talentu. Kromě obligátního zpěvu (vybral si duet "Čau lásko") představil porotě svůj talent k divadlu, kdy improvizovaně zatančil scénický balet na téma: "Ach, ten pocit osamění u člověka na zlomu tisíciletí v postmoderní společnosti" a vysekl pukrle. Zbylá kola byla už jen jedinečnou přehlídkou kolosálního triumfu. Prostě z šedivé myšky suverén.

Co za jeho úspěchem stojí? Kromě milé tváře a nevšedního talentu také jeden detail. Je to záliba v béžových rolácích, které proslavila Anička Dajdou. Zatímco jí přinesl v soutěži smůlu, Kaix díky huňatému pulovru získal exkluzivní smlouvu na svou desku. Další nabídky, třeba i na duet s Aničkou, se jen hrnou. Jeden anglický týdenník dokonce předem nabídl částku za odkoupení práv na životopis případného potomka, který by z hvězdné dvojky vzešel. A bláznivý svět show businessu se točí dál…

připravil: Špulák a Korál

NAHORU

dole