Heineken Balaton Sound vítá druhou vlnu hvězd

Jedna z největších tanečních akcí v Evropě, Heineken Balaton Sound, se vrací 3. – 6. července 2024. Festival konající se v nádherném prostředí u jezera Balaton v maďarském Zamárdi nyní představuje řadu nových vynikajících jmen, mezi nimiž nechybí Amelie Lens, Adam Beyer, Stephan Bodzin live, Reinier Zonneveld live, Mathame, FJAAK, Mind Against, Vintage Culture, Miss Monique nebo hvězdy tanečního techna Sara Landry, Trym a 999999999. Součástí festivalu bude také speciální Q-dance Takeover, který se odehraje na hlavní scéně. To vše navazuje na obrovskou první vlnu, v níž Balaton Sound oznámil jména jako James Hype, Purple Disco Machine, Paul Kalkbrenner, John Newman, Marshmello, Lost Frequencies a mnoho dalších. Čtyřdenní vstupenky jsou k dostání za pouhých 225 € na adrese https://balatonsound.com.

Heineken Balaton Sound je proslulý svou úžasnou polohou přímo u jezera Balaton, které je ideálním místem pro dovolenou, kde můžete relaxovat, slunit se a tančit celou noc. Odehrává se na mnoha pódiích, z nichž každé má svůj jedinečný design a atmosféru a žádná jiná akce v Evropě to nedělá v takovém měřítku na hlavní scéně s obrovskými LED stěnami, na house a techno orientované B my Lake stage a na mnoha intimnějších scénách, které jsou vybaveny špičkovou audiovizuální technikou, světly a pořádnými zvukovými systémy.

Našim cílem je s nově oznámenými interprety návštěvníkům Heineken Balaton Sound nabídnout široký výběr z elektronické hudební scény, která je dlouhodobě v popředí zájmu posluchačů,“ začala Anna Filutás, projektová manažerka festivalu. Festival jako takový představí jak mainstreamovou elitu elektronické hudby, tak i to nejlepší z té undergroundové, přičemž s těmito nově oznámenými jmény výrazně posílí line-up o stále populárnější hardtechno a hardstyle umělce.

Poslední vlna jmen přivítá debutantku na Heineken Balaton Sound Amelii Lens, která se vrací po mateřské dovolené a přináší své temné techno kouzlo, zatímco šéf labelu Drumcode Adam Beyer je již vtechno světě mnoho let inovátorem. Žádná show není tak výjimečná jako živý soundtrack, který servíruje Stephan Bodzin a hardtechno letos zažívá znovuzrození a kromě již oznámeného Nica Morena ho budou plně reprezentovat Sara Landry, Trym a 999999999.

Tím však zábava nekončí. Hlavní scénu ovládne legendární kolektiv Q-dance, který nabídne show plnou energie a vášně. Vystoupení jmen jako The Qreator, Sound Rush, Ran-D, Warface, Sefa a DV8 slibuje velkolepé finále, ze kterého si návštěvníci odnesou vzpomínky na celý život.

Kromě toho čeká letos návštěvníky několik změn: hlavní vchod bude přemístěn a změní se i umístění hlavního pódia, které poskytne pohodlnější prostor pro očekávané velké množství diváků. Součástí festivalu bude i nadále 1 km dlouhá plážová část, která láká mnoho zahraničních návštěvníků a nabízí místa na nábřeží, plážové party a pohodlný odpočinek s vodními hrami po celou dobu festivalu.

„Na přemístěné hlavní scéně budou programy bavit diváky až do rána a poslední den to završíme masivní závěrečnou show v podání vynikajícího holandského kolektivu Q-dance, který představí tvrdší styly elektronické taneční hudby,“ prozradila Anna Filutás.

Tato pozoruhodná open-air party je pro festivalové nadšence povinnou zastávkou, která slibuje nezapomenutelný zážitek. Na místě je k dispozici spousta možností kempování, případně si můžete rezervovat hotel v Zamárdi nebo Siofoku, což z něj činí ideální místo pro letní dovolenou ve dnech 3. – 6. července 2024.

Zajistěte si vstupenky na Heineken Balaton Sound 2024 již nyní.

Web: https://balatonsound.com
Vstupenky: https://balatonsound.com/tickets/
Facebook: https://www.facebook.com/BalatonSound
Instagram: https://www.instagram.com/balatonsound/

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *