Kyjov Raving: Vernisáž výstavy

Milí klubeři a kluberky, vážení milovníci elektronické hudby,

s radostí vás zveme na vernisáž fotografické výstavy „Kyjov Raving,“ kterou pro vás s láskou připravila pořadatelská crew SOUND44 ve spolupráci s místní kavárnou Pražírna Kyjov.

Tato výstava je součástí oslav 25. výročí vzniku SOUND44.

Výstava, skládající se ze snímků zachycených na parties, přinese pestrý pohled od „pravěku“ až po současnost. Mezi fotografie jsou zařazeny i dosud nezveřejněné rarity, které možná mnozí z vás poznají.

K tomuto výjimečnému jubileu pro vás SOUND44 připravil první merch, který s hrdostí představí. Těšte se na skvělé triko s designem reflektující historii SOUND44, které vytvořil talentovaný Honza Diviš, student Ateliéru animace na pražské Vysoké škole uměleckoprůmyslové.

Hluboké propojení s hudbou nemůže být opomenuto. Výstavní hudební aranž zajistí Paul Hawk, Liner a Beryl s house a minimal soundem, jako podpora zbytku crew, která se na vás už nyní velmi těší.

Vernisáž začíná 16.prosince od 16:00 hodin, proto vás srdečně zveme, abyste dorazili včas a oslavili tak společně se SOUND44 tuto výjimečnou událost.

Pokud byste se na vernisáž nemohli dostavit, neváhejte navštívit kyjovskou kavárnu Pražírna až do 7. února 2024, kdy výstava končí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *