Uherské Hradiště rozduní v jeden večer na pěti místech festival #žijUHudbou

Především příznivci elektroniky mají opět po roce možnost vyrazit v Uherském Hradišti během jednoho večera za zábavou hned na pět míst, která programově naplní festival žijUHudbou. Tato unikátní celoměstská akce se vrací s druhým ročníkem, který se uskuteční v pátek 15. prosince.

“Ohlasy na loňský první ročník byly velmi dobré, takže se vracíme se stejným modelem a na stejná místa. Tedy na bar i do hlavního sálu Klubu Mír, do podzemního prostoru sousedního V-BARu, do studentského podniku ENKØ Bar v Poštovní ulici a také do nedávno otevřeného podniku StudioBar, který vznikl v bývalém vinném sklípku u pivnice Koruna,” vyjmenovává Vojtěch Jahoda z pořádající agentury UH PROduction.

Na akci opět zazní styly jako drum and bass, techno, tekno, house, EDM, UK garage nebo hip-hop. Návštěvníci si přitom znovu mohou pořídit jak vstupenku do jednoho klubu, tak i univerzální pásku.

“Pokud někdo bude chtít vyrazit na více míst a okořenit si večer více hudebními styly, může si namísto klasické pásky pro vstup do jednoho klubu rovnou koupit univerzální “zlatou”. S tou se dostane kamkoli. Vloni jsme si ověřili, že je o toto vstupné zájem a návštěvníci se rádi přesouvají a experimentují. Tím se úspěšně naplňuje smysl akce žijUHudbou,” doplňuje druhý z pořadatelů Marek Houser.

Jednotlivé vstupenky i zmíněná univerzální páska budou v prodeji u všech vstupů. Ceny a další podrobnosti mohou zájemci postupně nacházet ve Facebookové události a na adrese www.zijuhudbou.art.

Unikátní celoměstský multižánrový hudební festival žijUHudbou 2022 si vloni v prosinci nenechalo ujít více než 600 lidí a zájem tak předčil očekávání organizátorů.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *