Thylacine odehraje svůj debutový koncert v Paláci Akropolis

Thylacine odehraje svůj debutový koncert v České republice 19. května v Paláci Akropolis. Francouzský skladatel, saxofonista a cestovatel dorazí do Prahy na pozvání Music Infinity. Společnost mu večer bude dělat slovinský hudebník Bowrain.

Thylacine je pseudonym francouzského hudebníka, skladatele a producenta Williama Reze. Narodil se v roce 1993 v Annecy v jihovýchodní Francii a již od mládí projevoval zájem o hudbu a hraní na různé hudební nástroje.

V roce 2015 vydal své debutové album „Transsiberian“, které bylo inspirováno jeho cestou vlakem po Transsibiřské magistrále. Album se setkalo s pozitivním ohlasem kritiky a posluchačů a stalo se jeho průlomem na francouzské hudební scéně.

Thylacine

Thylacine produkuje jedinečnou hudbu, která kombinuje různé žánry jako elektronickou hudbu, ambient, world music a mnoho dalších. Jeho originální přístup k tvorbě ho činí jedním z nejzajímavějších a nejuznávanějších hudebníků v současné době.

Jeho vystoupení bude nejen zvukovým, ale i vizuálním zážitkem. Jeho show jsou doprovázeny nádhernými vizuálními efekty a projekcemi, které vytvářejí magickou atmosféru a dokreslují celkový dojem.

Link na vstupenky zde

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *