Tomorrowland 2023 hlásí předprodeje

Belgický Tomorrowland má pro letošní rok oznámeny termíny. 17. ročník tohoto festivalu se uskuteční během dvou víkendů a jako každý rok bude třídenní. První proběhne v termínu 21.-23. července a druhý od 28.-30. července.

Pravidelní návštěvníci již vědí, že pro nákup vstupenek je nutné zaregistrovat se na stránkách https://adscendo.tomorrowland.com/ . Celosvětový předprodej vstupenek proběhne již tuto sobotu 28. ledna 2023 v 17:00 hodin. Následující víkend v sobotu 4. února 2023 od 17:00 hodin pak proběhne samotný prodej vstupenek.

Další výhodou pro registrované zájemce bude možnost, připojit se zdarma k digitálnímu zážitku „Adscendo“, který nám naskytne jako první pohled na téma roku 2023. Celý záznam potrvá 8 hodin a předvede se 14 světových umělců z oblasti elektronické taneční hudby. V tomto magickém světě Adscendo nebudou chybět špičkové 3D technologie a speciální efekty. V sobotu 28. ledna 2023 se zde představí např. Amelie Lens, Armin van Buuren, Kölsch, Mandy, Sunnery James & Ryan Marciano, Tale of Us a další.

V samotném závěru tohoto digitálního zážitku bude odhalen kompletní line-up pro letošní Tomorrowland.