Co říkají DJs o Gregoru Tresherovi?

V pátek vystoupí v brněnském klubu EXIT německá techno legenda Gregor Tresher. Zeptali jsme se support DJs, kteří na tomto pokračování noci Phase v režii jejího rezidenta Orbitha zahrají, na následující otázku: Co se Ti vybaví, když se řekne Gregor Tresher?

Orbith

Sound of Frankfurt a také Elektra, na kterou dorazil poprvé se svým live setem, který byl naprosto dokonalý a od té doby jsme si všichni v Brně Gregora zamilovali. Také pro mě zcela zásadní nadčasové tracky ‚A Thousand Nights‘ a ‚Full Range Madness‘.

Marco Key

Jednoznačně to, že to byl náš první větší zahraniční booking, který jsme řešili. Gregor Tresher je legenda legend a miluji jeho melodické techno.

Mendoza

Že je Gregor skvělý umělec, který umí kombinovat prvky elektronické hudby. Bylo mi ctí, že zahrál u nás na festivalu (Coal), což je pro mě jeden ze splněných snů.

Cubix

První, co mě napadlo, je nestárnoucí pecka ‚Goliath‘. Jeden z úplně prvních tracků, které jsem ve své začínající techno kariéře kupoval na Beatportu.

Andy Smitth

První, co se mi vybaví, je legendární klubovka Elektra, která byla jedna z prvních, co jsem začal navštěvovat. A teď máme konečně tu možnost pozvat tuto techno legendu k nám do Exitu. Už se nemůžu dočkat 16.12., až budu Gregorovi zahřívat půdu.

Duncan Grey

Gregora jsem vždy řadil mezi největší německé techno velikány a spojoval jsem si ho nejvíce s trackem ‚A Thousand Nights‘. Jsem rád, že se takhle před Vánoci podařil booking právě do Exitu, kde to bude mít tu správnou domácí atmosféru.

Událost na Facebooku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *