Festival MÁCHÁČ oslaví 20 let s Paulem Kalkbrennerem, Jorisem Voornem, Kölschem a dalšími

20. ročník tanečního open-air festivalu Mácháč se bude tradičně konat na pláži Klůček u Máchova jezera, a to o víkendu 19. a 20. srpna 2022. Festival nabídne 2 dny té nejlepší taneční hudby se zahraničními a domácími umělci přímo na břehu jezera na nádherné písčité pláži.

Po 9 letech čekání se do České republiky vrátí nizozemský DJ a producent Afrojack, který patří mezi nejúspěšnější hitmakery poslední dekády a bude zároveň pátečním headlinerem.

Afrojack

Jednou z hlavních hvězd sobotního programu bude nizozemská house / techno ikona Joris Voorn! Producent s unikátním citem pro melodii, který sám říká, že hudba musí být „straight from the heart“ – a to se mu daří dokonale. Ve svém stylu patří mezi hlavní hvězdy festivalů Awakenings i Tomorrowlandu a jeho klubové show jsou pravidelně vyprodané, o čemž se mohli několikrát přesvědčit i čeští fanoušci. 

Joris Voorn @ Tomorrowland 2022

Návštěvníci se dále mohou těšit na interprety jako Brennan Heart, Blastoyz, Paul Kalkbrenner, Anna nebo Tinlicker. Celý program najdete na webových stránkách pořadatele.

Předprodej vstupenek exkluzivně prostřednictvím sítě www.goout.net. V prodeji jsou také vstupenky na jednotlivé dny.

Mácháč 2022

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *