Hudební anketa BASS AWARDS CZ/SK 2021

PODPOŘ SCÉNU, KOMUNITU A UMĚLCE, to je myšlenka letošní hudební ankety Bass Awards CZ/SK 2021, která vznikla přerodem léty úspěšných DNB Awards pod taktovkou týmu DNB Portal. 

“Chtěli jsme dát šanci i jiným hudebním směrům, zejména rovným beatům a proto jsme anketu rozšířili o hudební žánry techno, trance, house, elektro, hard nebo breakbeat. Tento ročník tak startuje novou kapitolu ankety, která má za cíl podpořit českou a slovenskou elektronickou scénu.“ Dodává Aleš Markup a Radek Szirti z Bass Portal. 

Až do 31.12.2021 budou moci milovníci elektronické hudby hlasovat pro svůj oblíbený hudební žánr, djs, producenta, klub, párty nebo festival. 

Zároveň se všichni hlasující zařazují do soutěže o hodnotné výhry od našich partnerů a že jich je opravdu dost. 

Výsledky ankety Bass Awards CZ/SK 2021 budou zveřejněny 13.1.2022 a to přímo na webu www.basawards.cz a na sociálních sítích Bass Portal a DNB Portal

Váš hlas je opravdu důležitý a zvláště v dnešní době. Je to podpora směrem k lidem, kteří tvoří hudební scénu, kteří pro tebe dělají hudbu a mejdany a kteří vnáší do tvého života BASSující vibrace. A věř, že ti za tvoji zpětnou vazbu každý poděkuje.

2 komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *