Kam chceš vyrazit?

Tvůj výběr: kdy: kdykoli
27.08.2016 Sobota

Uprising 2016

Live: The Skints, Kabaka Pyramid, Dubioza Kolektiv, Konshen, Rocky Leon, Tarrus Riley, Sugar Hill Gang, Looptroop Rockers, Názov stavby
DJs: Vadim, Kentaro etc.

26.08.2016 - 27.08.2016
Mikulov

Eurotrialog Mikulov 2016

Live: Pendler, Lenka Dusilová, Schrödingerova kočka, Laura a její tygři nebo Kittchen, Poletíme!, Planety

26.08.2016 - 27.08.2016
Bouzov
Hrad Bouzov

Hrady CZ 2016

Live: Mandrage, Monkey Business, Nebe, Pražský výběr, Rytmus & Vladimir 518, Xindl X, Divokej Bill, Kabát, Krucipüsk, Mňága a Žďorp, No Name, Pipes and Pints, Poletíme?, Rybičky 48, Skyline, Smrtislav, UDG, Visací zámek, Vypsaná fixa
Web: www.hradycz.cz

27.08.2016
Chříč

areál pivovaru

Křič Fest

Live: Kill The Dandies!, Nauzea Orchestra, Ostrak Mode, Sketa Fotr, The Suřík, Syrový tóny, Zoidberg Quintet
Vstupné: 200
Web: www.kricfest.cz

28.08.2016 Neděle
28.08.2016 - 29.08.2016
Vroutek

Rock for Churchill 2015

Live: Dub Inc, Modestep, Dubioza Kolektiv, Dub FX, Nneka, Monkey Business etc.
Web: www.rfch.cz

Uprising 2016

Live: The Skints, Kabaka Pyramid, Dubioza Kolektiv, Konshen, Rocky Leon, Tarrus Riley, Sugar Hill Gang, Looptroop Rockers, Názov stavby
DJs: Vadim, Kentaro etc.

29.08.2016 Pondělí
28.08.2016 - 29.08.2016
Vroutek

Rock for Churchill 2015

Live: Dub Inc, Modestep, Dubioza Kolektiv, Dub FX, Nneka, Monkey Business etc.
Web: www.rfch.cz

02.09.2016 Pátek
02.09.2016 - 04.09.2016
Breda

Lage Aard

Dream Village

DJs: Funkerman, Sander van Doorn, Firebeatz, Bass Modulators, Frequencerz, Bass D, Ruthless, Vince, Zany, Angerfist, Miss K8, Secret Cinema, Roog, La Fuente, Vato Gonzalez, Dr. Rude, Tha Playah, Delete, E-Force, DNA atd
Vstupné: 37,8 - 62,5 (VIP €
Web: www.dreamvillage.nl

Články

Lineup

02.09.2016 - 03.09.2016
Žatec

Žatecká Dočesná 2016

Live: Vašo Patejdl s kapelou, Udg, Honza Nedvěd s kapelou, Walda Gang, Alice & Dan Bárta, Visací Zámek, Doga, Doctor PP, Aleš Brichta Project, Stroy, Jasná Páka & David Koller, Aneta Langerová s kapelou, Queenmania, Mydy Rabycad, Fleret, Komunál, Pavel Dobeš, Root, Top Dream Company, Čankišou, Lochness, Žatečanka, Mínus 123 Minut, Skety, Jahtec Jammin Job, Cimbálová muzika Kubíci etc.
Web: www.docesna.cz

03.09.2016 Sobota
02.09.2016 - 04.09.2016
Breda

Dream Village

DJs: Funkerman, Sander van Doorn, Firebeatz, Bass Modulators, Frequencerz, Bass D, Ruthless, Vince, Zany, Angerfist, Miss K8, Secret Cinema, Roog, La Fuente, Vato Gonzalez, Dr. Rude, Tha Playah, Delete, E-Force, DNA atd
Vstupné: 37,8 - 62,5 (VIP €
Web: www.dreamvillage.nl

Články

Lineup

03.09.2016
Plasy

areál kláštera

Holiend 2016

DJs: Hentai Corporation, Paulie Garand, Doctor Victor, Diagnoza Exitus, Satisfucktion, HpN, AM, Seventh Passion, Strange Society
Vstupné: 149 - 299
Web: www.holiend.com/

02.09.2016 - 03.09.2016
Žatec

Žatecká Dočesná 2016

Live: Vašo Patejdl s kapelou, Udg, Honza Nedvěd s kapelou, Walda Gang, Alice & Dan Bárta, Visací Zámek, Doga, Doctor PP, Aleš Brichta Project, Stroy, Jasná Páka & David Koller, Aneta Langerová s kapelou, Queenmania, Mydy Rabycad, Fleret, Komunál, Pavel Dobeš, Root, Top Dream Company, Čankišou, Lochness, Žatečanka, Mínus 123 Minut, Skety, Jahtec Jammin Job, Cimbálová muzika Kubíci etc.
Web: www.docesna.cz

04.09.2016 Neděle
02.09.2016 - 04.09.2016
Breda

Dream Village

DJs: Funkerman, Sander van Doorn, Firebeatz, Bass Modulators, Frequencerz, Bass D, Ruthless, Vince, Zany, Angerfist, Miss K8, Secret Cinema, Roog, La Fuente, Vato Gonzalez, Dr. Rude, Tha Playah, Delete, E-Force, DNA atd
Vstupné: 37,8 - 62,5 (VIP €
Web: www.dreamvillage.nl

Články

Lineup

09.09.2016 Pátek
09.09.2016 - 10.09.2016
Hrádek nad Nisou
Areál Kristýna Shotgun Festival 2016

Shotgun Festival 2016

DJs: Headless Horseman (live), Commix, HRTL (live), Orgue Electronique (live), B.Baran + Chino (live), Ruffhouse, Christian S., FVLCRVM, Kali Avaaz, Selektiv Mutism, Annita, Mike.H + Not_me, Eva Porating, Layup + R. Kosmos, Volnej Průběh DJs, D.Resist, Tekstrue, Dash, Kam CZa
Vstupné: 334 - 501

Novinky

Tiskové zprávy

10.09.2016 Sobota
09.09.2016 - 10.09.2016
Hrádek nad Nisou
Areál Kristýna Shotgun Festival 2016

Shotgun Festival 2016

DJs: Headless Horseman (live), Commix, HRTL (live), Orgue Electronique (live), B.Baran + Chino (live), Ruffhouse, Christian S., FVLCRVM, Kali Avaaz, Selektiv Mutism, Annita, Mike.H + Not_me, Eva Porating, Layup + R. Kosmos, Volnej Průběh DJs, D.Resist, Tekstrue, Dash, Kam CZa
Vstupné: 334 - 501

Novinky

Tiskové zprávy

10.09.2016 - 11.09.2016
Singapur
Ultra Singapore

Ultra Singapore

DJs: Afrojack, Axwell Λ Ingrosso, Deadmau5, Kygo, Nero, DJ Snake, Far East Movement, Jauz, Marshmello

Články

10.09.2016 - 11.09.2016
Berlin

Treptower Park

Lollapalooza Berlin

Live: Radiohead, Kings Of Leon, Paul Kalkbrenner, Philipp Poisel, New Order etc.
Vstupné: 79 - 139 €
Web: www.lollapaloozade.com/en

11.09.2016 Neděle
10.09.2016 - 11.09.2016
Singapur
Ultra Singapore

Ultra Singapore

DJs: Afrojack, Axwell Λ Ingrosso, Deadmau5, Kygo, Nero, DJ Snake, Far East Movement, Jauz, Marshmello

Články

10.09.2016 - 11.09.2016
Berlin

Lollapalooza Berlin

Live: Radiohead, Kings Of Leon, Paul Kalkbrenner, Philipp Poisel, New Order etc.
Vstupné: 79 - 139 €
Web: www.lollapaloozade.com/en

24.09.2016 Sobota
24.09.2016
Berlin

E-Werk
Maxrave 2: The Originators

Maxrave 2: The Originators

DJs: Westbam, Moguai, Zombie Nation, Dr. Motte, Housemeister, Lady Waks, Tyree Cooper, Hardy Hard, Filippo "Naughty" Moscatello, Clè, Jonzon, Cherry
Vstupné: 25 - 80 €

Články

19.10.2016 Středa
19.10.2016 - 23.10.2016
Amsterdam
Amsterdam ArenA
+ Heineken Music Hall + Ziggo Dome
20.10.2016 Čtvrtek
20.10.2016 - 24.10.2016
Amsterdam

Warehouse Elementenstraat
Hyte ADE 2016

Hyte ADE 2016

DJs: Robert Hood, Rod, Haeken, Konstantin, Drumcell, Matrixmann, DJ Deep, Ricardo Villalobos, Seth Troxler, Enzo Siragusa, Collabs, Abstract Division, Doka, Sinfol, Loco Dice, Floorplan, Bambounou tba.
Vstupné: 35 €

Články

21.10.2016 Pátek
20.10.2016 - 24.10.2016
Amsterdam
Hyte ADE 2016

Hyte ADE 2016

DJs: Robert Hood, Rod, Haeken, Konstantin, Drumcell, Matrixmann, DJ Deep, Ricardo Villalobos, Seth Troxler, Enzo Siragusa, Collabs, Abstract Division, Doka, Sinfol, Loco Dice, Floorplan, Bambounou tba.
Vstupné: 35 €

Články

22.10.2016 Sobota
20.10.2016 - 24.10.2016
Amsterdam
Hyte ADE 2016

Hyte ADE 2016

DJs: Robert Hood, Rod, Haeken, Konstantin, Drumcell, Matrixmann, DJ Deep, Ricardo Villalobos, Seth Troxler, Enzo Siragusa, Collabs, Abstract Division, Doka, Sinfol, Loco Dice, Floorplan, Bambounou tba.
Vstupné: 35 €

Články

23.10.2016 Neděle
20.10.2016 - 24.10.2016
Amsterdam
Hyte ADE 2016

Hyte ADE 2016

DJs: Robert Hood, Rod, Haeken, Konstantin, Drumcell, Matrixmann, DJ Deep, Ricardo Villalobos, Seth Troxler, Enzo Siragusa, Collabs, Abstract Division, Doka, Sinfol, Loco Dice, Floorplan, Bambounou tba.
Vstupné: 35 €

Články

24.10.2016 Pondělí
20.10.2016 - 24.10.2016
Amsterdam
Hyte ADE 2016

Hyte ADE 2016

DJs: Robert Hood, Rod, Haeken, Konstantin, Drumcell, Matrixmann, DJ Deep, Ricardo Villalobos, Seth Troxler, Enzo Siragusa, Collabs, Abstract Division, Doka, Sinfol, Loco Dice, Floorplan, Bambounou tba.
Vstupné: 35 €

Články

29.10.2016 Sobota

Transmission 2016

DJs: upřesníme :)

10.11.2016 Čtvrtek

Mayday Poland 2016

DJs: Adam Beyer + Ida Engberg, Ben Sims, Len Faki, Rødhåd, Speedy J, Deborah De Luca, Gary Beck, Pfirter, Chris Liebing, Vril (live), Jonas Kopp, Raphael Dincsoy, Pet Duo, Larix, Kuba Sojka, Henning Bear, Friend of Mayday (live), Discox, Dida, Cleric, Alex.Do, Cherry aka BreakNtune
Vstupné: 930
Web: mayday.pl

Články

25.11.2016 Pátek
31.12.2016 Sobota
18.02.2017 Sobota

Rave Nation: 10 years

DJs: Marusha, Ladida, Agent, Daho & Ginger, Killer, Lucas, Shiva, Klap-in, Benny, DNB Unity Stage
Vstupné: 330 / 370 / 400
Web: www.ravenation.cz

1
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně