Kam chceš vyrazit?

Tvůj výběr: kdy: kdykoli
24.07.2016 Neděle
22.07.2016 - 24.07.2016
Boom
De Schorre Tomorrowland

Tomorrowland

DJs: Mau5trap + Pryda, Vitalic, Axwell + Ingrosso, Paul Kalkbrenner, Adam Beyer, Nina Kraviz, Len Faki, Marcel Dettmann, Armin van Buuren, Alesso, Ferry Corsten presents. Gouryella, Tiësto, Solomun, Adriatique, Kollektiv Turmstrasse (live), H.O.S.H., Karmon + NTFO, Johannes Brecht (live), Magdalena, Dirty South, Hard Rock Sofa, Klahr, Kryder, M.E.G & N.E.R.A.K, New_ID, Shapov, Sick Individuals, Tom Staar, Dave Lambert, Delafino, Airwave, Bonzai, Allstars, Bountyhunter, DJ Fire, DJ Ghost, Franky Kloeck, Jan Vervloet, DJ Phi Phi, Yves Deruyter, Dimitri Vegas & Like Mike, Martin Garrix, Oliver Heldens, Angerfist + Miss K8, Detest + I:GOR, Sei2ure + N-Vitral, Lenny Dee, Sandy Warez + Section Grabuge, Deterrent Man + Miss Enemy, Goetia, Spitnoise + Vandal!sm, A-Kriv + Bartoch, System Overload + Darkcontroller, MC Da Mouth of Madness, tba.
Vstupné: vyprodáno
Web: www.tomorrowland.com

Články

24.07.2016
Erfurt

Zum Nordstrand 4
Bayou 2016

Bayou 2016

DJs: Ben Ufo, Carl Craig, Edward, Job Jobse, Manamana, Matthias Fiedler, Tørek
Vstupné: 20 €
Web: www.bayou-festival.de

Články

21.07.2016 - 24.07.2016
Berlin
Tresor Tresor 25 Years Festival

Tresor 25 Years Festival

DJs: Juan Atkins + Moritz von Oswald aka Borderland (live), Arpanet (live), TR-101 (live), Mike Dehnert (live), Vainqueur (live), Helena Hauff, DJ Stingray, Thomas Fehlmann, Gudrun Gut, Psyk, TV Victor, Dennis Zegarnik, Reka, Regis + James Ruskin aka O/V/R (live), Surgeon (live), Automat (live), Moritz von Oswald, Juan Atkins, Donato Dozzy, Hell, Sterac, Pete, Jonas Kopp, Dasha Rush, René Löwe, J.C., Mischa, Magda El Bayoumi, Mario Berger, DBX (live), Robert Hood, Blake Baxter, Oscar Mulero, Daniel Bell, Patrice Scott, Pacou, Deep, Bill Youngman, Marcelus, Fumiya Tanaka, Zadig, Objekt, Roman Poncet, Acronym, Claudia Anderson, Marcel Heese, Refracted, Mareena, Handmade
Vstupné: 12 – 68 €
Web: tresorberlin.com/25-years-festival

Články

Lineup

Sunday Rhythm

DJs: Tráva

Latino Stage

DJs: Romaro + host
Trap Night: Corborat + hosti

25.07.2016 Pondělí
25.07.2016
Arganda del Rey

bude upřesněno

Tomorrowland Spain 2016

DJs: bude upřesněno

M.A.D. Night

DJs: Pufflick, Jesse

House

DJs: Petr K. + hosti

25.07.2016
Praha
Chapeau Rouge
Underground club

Electro & House

DJs: Jesse, Arni, Rodi

Los Tekkenos

DJs: Nsk + hosti
Mighty Sounds After Party: Jb Conspiracy Ghouls + host

26.07.2016 Úterý

Partylicious

DJs: Lu Michell, Austry

26.07.2016
Praha
Chapeau Rouge
Underground club

Technicolor

DJs: Yan, Ignazius Raleigh

Mighty Sounds After Party

Live: The Movement, The Shabeen, Cirguz + hosti
DJs: Hardcore: Grove Street Families, Venom Prison, Bitter Youth, Wild Life, Sail This Ship Together + hosti

27.07.2016 Středa

Hipster Killer

DJs: Wwera, Acustic Terrorist

27.07.2016
Praha
Chapeau Rouge
Underground club

Wed Bass Meets Dubstep Nederland

DJs: Hlava, Mind Theory

Mighty Sounds After Party

DJs: Ill Billy Hitec, Dasha Fyah + host
Cross square: Vladimir 518 + Sifon
Dnb Stage: Beats Evolution Djs

28.07.2016 Čtvrtek
28.07.2016 - 30.07.2016
Graz

Schwarzlseee

Lake Festival 2016

DJs: TBA
Vstupné: 99,90 - ? €

Články

Let It Roll 2016

DJs: A-Cray, Akov, A.M.C, Andy C, Agressor Bunx, Anile, Audio, B-Complex, Benny L, Black Sun Empire, Camo & Krooked, Calyx & Teebee, Chase & Status, Culture Shock, Current Value, Coppa Live, Critical Sound System Ft Emperor & Kasra, Changing Faces, Cruk, Dbridge, Dreazz, Dimension, Dj Marky, Ed Rush & Optical, Etherwood, Fabio, Fleck, Frankee, Fred V & Grafix, Friction, High Contrast, Humanature, Hybrid, Icicle, Insideinfo, Jade & Mindscape, June Miller, John B, Kasper, Kenny Ken, Keeno, Khronos, Krakota, L 33, Levela, Lenzman, Logistics, London Elektricity, Lsb, Macca & Loz Contreras, Machine Code, Macky Gee, Maduk, Malaky, Mark System, Matrix & Futurebound, Mefjus, Metrik, Mob Tactics, Nicky Blackmarket, Nickbee, Neonlight, Netsky, Noisia, Optiv & Btk, Pendulum, Phace, Pythius, Qo & Computerartist, Rene Lavice, Rockwell, Satl, Shimon, Signs, Silence Groove, Skeptical, Smooth, Soligen & Type 2, State Of Mind, The Clamps, The Prototypes, The Upbeats, Telekinesis, Trei, Unknown Error, Volatile Cycle, Whiney, Wilkinson, Coppa, Fava, Innate Mc, Kryptomedic, Nuklear, Sp:Mc
Vstupné: 64 - 300 €

Články

Lineup

Unplugged

DJs: Face, Mc Manda, Rescue, Ben Amit, Leon Kowalski

28.07.2016
Praha
U Bukanýra
letní terasa

Jan Kořínek & Groove & Mikey May

Live: Jan Kořínek & Groove & Mikey May
Speciality: od 20 hod.

Creative

DJs: Subgate

Latino

DJs: Cabaret Maňana

28.07.2016
Praha
Chapeau Rouge
Underground club

FX Bounce!

DJs: Noir, Australan

Cross Squere

DJs: Reggay, Atentat Fanfare Mersi + host
Rem Phase Stage: Dash, Citty Live, Skaff, Fred Czital, Vj Bee You

29.07.2016 Pátek
28.07.2016 - 30.07.2016
Graz

Lake Festival 2016

DJs: TBA
Vstupné: 99,90 - ? €

Články

Let It Roll 2016

DJs: A-Cray, Akov, A.M.C, Andy C, Agressor Bunx, Anile, Audio, B-Complex, Benny L, Black Sun Empire, Camo & Krooked, Calyx & Teebee, Chase & Status, Culture Shock, Current Value, Coppa Live, Critical Sound System Ft Emperor & Kasra, Changing Faces, Cruk, Dbridge, Dreazz, Dimension, Dj Marky, Ed Rush & Optical, Etherwood, Fabio, Fleck, Frankee, Fred V & Grafix, Friction, High Contrast, Humanature, Hybrid, Icicle, Insideinfo, Jade & Mindscape, June Miller, John B, Kasper, Kenny Ken, Keeno, Khronos, Krakota, L 33, Levela, Lenzman, Logistics, London Elektricity, Lsb, Macca & Loz Contreras, Machine Code, Macky Gee, Maduk, Malaky, Mark System, Matrix & Futurebound, Mefjus, Metrik, Mob Tactics, Nicky Blackmarket, Nickbee, Neonlight, Netsky, Noisia, Optiv & Btk, Pendulum, Phace, Pythius, Qo & Computerartist, Rene Lavice, Rockwell, Satl, Shimon, Signs, Silence Groove, Skeptical, Smooth, Soligen & Type 2, State Of Mind, The Clamps, The Prototypes, The Upbeats, Telekinesis, Trei, Unknown Error, Volatile Cycle, Whiney, Wilkinson, Coppa, Fava, Innate Mc, Kryptomedic, Nuklear, Sp:Mc
Vstupné: 64 - 300 €

Články

Lineup

29.07.2016 - 31.07.2016
Arnhem

Veluwe
29.07.2016 - 30.07.2016
Švihov
Hrad Švihov

Hrady CZ 2016

Live: Gazdina Roba, Mandrage, Monkey Business, Nebe, Pražský výběr, Rytmus & Vladimir 518 Xindl X, Desmod, Divokej Bill, Kabát, Krucipüsk, Mňága a Žďorp, No Name, Poletíme?, Rybičky 48, Skylin, Smrtihlav, UDG, Visací zámek, Vypsaná Fixa
Web: www.hradycz.cz

29.07.2016 - 30.07.2016
Švihov
Hrad Švihov

Hrady CZ 2016

Live: Gazdina Roba, Mandrage, Monkey Business, Nebe, Pražský výběr, Rytmus & Vladimir 518, Xindl X, , Desmod, Divokej Bill, Kabát, Krucipüsk, Mňága a Žďorp, No Name, Poletíme?, Rybičky 48, Skyline, Smrtislav, UDG, Visací zámek, Vypsaná Fixa
Web: www.hradycz.cz

Just Like That

DJs: Oli_N, Pat Heart, Lillou

Rytm Sektion

DJs: Oli_N, Pat Heart, Theya + Dmit.Ry, Insane, Ol-Wiz

Bounce! Bounce!

DJs: Underground club: Kay, Tuzex, Them Darned Teenagers
Chapeau bar: Ed Bass

Friday FX for Free

DJs: Pufflick, Captan G

Bass Factory

DJs: Dckdst, RobX, Blk Positive

Possitiva

DJs: Stojche, Kevi Anavi, Yacube, arnik
Popular Stage: Eddy Ramich, Rafo, Pure, Beatbenders

29.07.2016
Praha
DCS

Gold Kind

DJs: Angry Beats, Martin Gredner, Marinos Caswell
Vstupné: 0/90
Web: www.dcs-club.com

30.07.2016 Sobota
28.07.2016 - 30.07.2016
Graz

Lake Festival 2016

DJs: TBA
Vstupné: 99,90 - ? €

Články

30.07.2016
Nijmegen

Goffertpark
The Flying Dutch: Swedish Journey

The Flying Dutch: Swedish Journey

DJs: Alesso, Avicii, Cazzette, Dada Life, Icona Pop, John Dahlbäck & Sebjak, Otto Knows, Steve Angello + host
Vstupné: 49,95 €
Web: se.theflyingdutch.com

Novinky

30.07.2016
Den Bosch

Autotron
The Flying Dutch: Swedish Journey

The Flying Dutch: Swedish Journey

DJs: Alesso, Avicii, Cazzette, Dada Life, Icona Pop, John Dahlbäck & Sebjak, Otto Knows, Steve Angello + Special Guest Duo
Vstupné: 49,95 €
Web: se.theflyingdutch.com

30.07.2016
The Hague
The Flying Dutch: Swedish Journey

The Flying Dutch: Swedish Journey

DJs: Alesso, Avicii, Cazzette, Dada Life, Icona Pop, John Dahlbäck & Sebjak, Otto Knows, Steve Angello + Special Guest Duo
Vstupné: 49,95 €
Web: se.theflyingdutch.com

Let It Roll 2016

DJs: A-Cray, Akov, A.M.C, Andy C, Agressor Bunx, Anile, Audio, B-Complex, Benny L, Black Sun Empire, Camo & Krooked, Calyx & Teebee, Chase & Status, Culture Shock, Current Value, Coppa Live, Critical Sound System Ft Emperor & Kasra, Changing Faces, Cruk, Dbridge, Dreazz, Dimension, Dj Marky, Ed Rush & Optical, Etherwood, Fabio, Fleck, Frankee, Fred V & Grafix, Friction, High Contrast, Humanature, Hybrid, Icicle, Insideinfo, Jade & Mindscape, June Miller, John B, Kasper, Kenny Ken, Keeno, Khronos, Krakota, L 33, Levela, Lenzman, Logistics, London Elektricity, Lsb, Macca & Loz Contreras, Machine Code, Macky Gee, Maduk, Malaky, Mark System, Matrix & Futurebound, Mefjus, Metrik, Mob Tactics, Nicky Blackmarket, Nickbee, Neonlight, Netsky, Noisia, Optiv & Btk, Pendulum, Phace, Pythius, Qo & Computerartist, Rene Lavice, Rockwell, Satl, Shimon, Signs, Silence Groove, Skeptical, Smooth, Soligen & Type 2, State Of Mind, The Clamps, The Prototypes, The Upbeats, Telekinesis, Trei, Unknown Error, Volatile Cycle, Whiney, Wilkinson, Coppa, Fava, Innate Mc, Kryptomedic, Nuklear, Sp:Mc
Vstupné: 64 - 300 €

Články

Lineup

Sun Dance Park

Live: Skyline, Smack, Pio Squad
DJs: Wich, Philip T.B.C., Loutka, Pavel Bidlo, Schwa, Fatty M, KOPR DJs, Ultima DJs, Pio za pultem
Vstupné: 280 / 350 / 350
Web: www.salsak.cz/park

29.07.2016 - 31.07.2016
Arnhem
29.07.2016 - 30.07.2016
Švihov
Hrad Švihov

Hrady CZ 2016

Live: Gazdina Roba, Mandrage, Monkey Business, Nebe, Pražský výběr, Rytmus & Vladimir 518, Xindl X, , Desmod, Divokej Bill, Kabát, Krucipüsk, Mňága a Žďorp, No Name, Poletíme?, Rybičky 48, Skyline, Smrtislav, UDG, Visací zámek, Vypsaná Fixa
Web: www.hradycz.cz

Vivacity+

DJs: Cubik, Checo Zac, Rody

48 Hour Film Project

DJs: Johana Švarcová, Bohdan Bláhovec, Filmers Djs

House & Deep

DJs: Danihell

30.07.2016
Praha
Chapeau Rouge
Underground club

Electro

Live: The Fakes
DJs: Filmers Djs Crew

REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně