Ftipy

• Založil:
    Mellow
  • Založeno:
    10.10.2001
  • Moderuje:
Uživatel není registrován - doporučujeme se zaregistrovat, registrace má mnoho výhod a obsahuje další prvky, které nejsou anonymům dovoleny.

Ftipy, vtipy, humory.

obrazek
9.7.2014 08:52:18
maciik Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 5x
Tajemstvím úspěchu je upřímnost... jakmile se jí zbavíte, dosáhnete ho
Nedávno jsem strašně potřeboval na pár dní vypadnout z práce, ale věděl jsem, že šéf mi volno jen tak nedá.

Naštěstí mě napadlo, že kdybych ze sebe udělal blázna, tak mě na pár dní pustí. Tak jsem se zavěsil pod strop a začal vydávat podivné zvuky. Má kolegyně se na mě udiveně dívala a pak se zeptala, co proboha dělám na tom stropě. Vysvětlil jsem jí, že představuji žárovku, aby si šéf myslel, že jsem se zbláznil a pustil mě na pár dní domů oddychnout si od práce.

Po několika minutách se u nás v kanceláři šéf skutečně objevil. Podíval se na mě, jak visím pod stropem a zeptal se: "Co tam, proboha, děláte?"

Řekl jsem mu, že jsem se stal žárovkou.

Odpověděl, že jsem očividně přepracovaný a že si mám jít na pár dní domů odpočinout. Seskočil jsem dolů a odcházel domů. Moje spolupracovnice se ovšem vydala za mnou.

Šéf ji zastavil a zeptal se jí: "A kam jdete vy?"

Odpověděla mu: "Jdu taky domů.... Kurva.... Přece... nebudu dělat potmě.
12.6.2014 14:11:35
Julinka Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 5x
Malý Izák přijde za otcem: Tatínku, co je to ta alternativa? Ve škole nám to říkali, ale moc to nechápu.
Otec se zamyslí a povídá: Víš Izáku, představ si, že máš vajíčko. No a ty to vajíčko můžeš sníst, nebo ho dáš do tepla a vylíhne se ti kuřátko.
A to je tatínku ta alternativa?
Ještě ne, teď si představ, že to kuřátko můžeš zase sníst, nebo se o něj staráš a vyroste ti slepička.
A to je tatínku ta alternativa?
Ne, ty můžeš tu slepičku sníst, anebo ji necháš snášet vajíčka, no a ty vajíčka můžeš jíst, nebo z nich zase mít kuřátka....
A to už je tatínku ta alternativa?
Není, představ si, že už máš těch kuřátek hodně a z nich ti rostou ty slepičky. Už je můžeš prodávat, jenže jich je víc a víc a už se ti nevejdou k baráku. Tak si koupíš levný pozemek u řeky a tam máš slepičí farmu.
Aha tatínku, tak to je ta alternativa...
Není, Izáku, představ si, že najednou přijde velká voda, kurník ti vyplaví a všechny slepičky se utopí....
To je strašné tatínku, ale nechápu, kde tam je ta alternativa...??
.... Alternativa, Izáku, jsou KACHNY!
18.2.2014 13:17:30
ICE_DJ Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 5x
Citíš-li se skvěle, neboj to přejde.
- Děti, vylezte z toho rybníka, nastydnete a umřete…

- ...děti vylezly, nastydnuly a umřely..
7.2.2014 12:12:19
maciik Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 5x
Chlápek v letadle vejde do první třídy a zjistí, že na jeho místě sedí nějaká žena, tak ji upozorňuje, že sedí na jeho místě.
- "Jsem blondýnka. Jsem krásná a letím do Miami."
Chlápek došel pro stevarda a ten ženské říká:
- "Madam, tohle je první třída. Vy máte lístek do turistické. Prosím vás, vstaňte a jděte na své místo do turistické třídy."
Stevard došel pro kapitána. Kapitán také vysvětlil blondýnce, že se má jít posadit na své místo.
Nato se kapitán k ženě naklonil a něco jí pošeptal. Ta se pak spěšně zvedla, usmála se na něj a odešla do turistické třídy.
Stevard i chlápek jen vyvalili oči:
- "Kapitáne, my se s ní hádáme půl hodiny a vy jí jen něco pošeptáte a ona se zvedne a odejde. Co jste jí řekl?"
- "Řekl jsem jí, že první třída v Miami nezastavuje."
24.1.2014 15:51:42
finch Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 7x
Na počátku bylo techno…
Syn se ptá otce:
S: "Tati, vysvětlíš mi ženskou logiku?"
O: Máš zaracha.
S: Proč??
O: Chleba se sýrem
3.12.2013 13:17:23
finch Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 8x
Na počátku bylo techno…
Dva dni pred Vianocami starší muž z Bratislavy zavolá synovi do Prahy: Prepáč, synček, že ťa vyrušujem ale musím ti povedať, že tvoja mamka a ja sa rozvádzame. Po 45 rokoch manželstva!
"Oco, ako to môžeš povedať?" - hystericky vrieska syn.
My už jeden druhého neznesieme, už spolu nevydržíme, a mne je tak nanič z toho všetkého, že sa mi o tom ani nechce hovoriť. Tak sám zavolaj svojej sestre v Mníchove a povedz jej o tom...
Zúfalý syn zavolá sestre ktorá vybuchne na telefóne:
"Oni sa nebudú rozvádzať! Ja sa o to postarám!"
Dcéra okamžite volá otcovi do Bratislavy a vrieska:
"Vy sa NEBUDETE rozvádzať! Nič nerob, kým tam neprídem. POČUJES MA? Ja budem hneď volať bratovi a obaja sme u vás zajtra ráno! Dovtedy nič nerob POČUJES?"
Otec v Bratislave sa pohodlne otočí k manželke a povie:
No dobre. Tento rok prídu teda obaja... a sami si aj zaplatia letenky.
12.11.2013 20:36:45
warcool Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 5x
I was in a bar Saturday night, and had a few drinks.
I noticed two large women by the bar. They both had strong accents so I asked, "Hey, are you two ladies from Ireland?"
One of them screamed, "It's Wales you idiot!"
So, I immediately apologized and said, "Sorry, are you two whales from Ireland?"
That's all I remember.
30.10.2013 15:44:25
pstruh Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 7x
JZD promotion - traktoristi a ti druzí...
obrazek
19.10.2013 22:14:20
finch Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 7x
Na počátku bylo techno…

v jednoduchosti je krasa a sila :))

První žena na Měsíci:
- Houstone, máme problém!
- Co?
- Ale nic, nech to být.
- Co se stalo?
- Nic...
- Tak mi to řekni.
- Ne.
19.9.2013 08:23:44
maciik Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 6x
Přijde nová várka lidí do nebe a Svatej Petr říká:

"Ty, který byli pod pantoflem, ať jdou doleva. A ty ostatní ať jdou doprava."

Všichni někam jdou, jen Čermák (!) zůstane uprostřed. Svatej Petr se ho ptá:

"Notyvole, Miloši, dyť my přece všichni víme, žes byl pod pantoflem. Proč nejdeš doleva?"

"Žena nedovolila."
16.9.2013 21:21:15
nopek Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 5x

1000x ohrané téma, ale u mě dycky zabere :D

obrazek
14.9.2013 17:33:52
finch Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 10x
Na počátku bylo techno…
Druhá světová válka, horský průsmyk, –20 stupňů Celsia. Na tanku spadne pás.

Vojáci se snaží nasadit ten pás zpátky a když se s tím mrdají už asi dvě hodiny, zjeví se jim víla v průsvitném rouchu a dá se s nimi do řeči:
„No, jak se vám daří, chlapci?“
„Ále, ani se neptej… Mrdáme se tady dvě hodiny s tím zasraným pásem a ne a ne ho nasadit…“
Víla se jich ptá: „A nechcete pořádnou mrdačku?“
Vojáci, nadržení jako stepní kozy, se okamžitě shodnou na kladné odpovědi a křičí: „Ano! Ano! Ano!“
Víla tedy mávla kouzelnou hůlkou a převalila jim tank do příkopu…
26.8.2013 08:52:57
maciik Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 7x
Manželka se vrátí domů a zaječí: "Vím všechno, slizký hade."
Manžel od stolu:"Tak prosimtě australská řeka na sedm"
8.8.2013 07:11:37
Vyrys Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 5x
Jdou si takle dva transformeři a najednou jeden říká druhýmu: "Už nemůžu, složíme se na auto?"
Neregistrovaný: dafon
23.7.2013 20:32:10
dafon Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 6x

Eric

vite co ma spolecnyho Eric Prydz festival a festival Rosnicka? - na Rosnicce Eric taky nevystoupi :)
10.6.2013 08:57:39
maciik Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 8x
Proč ženy vždy vědí, kde co je?
Protože to tam přendaly z místa, kde to bylo.
22.5.2013 22:40:18
keris Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 6x
Můj syn dostal ve škole úkol. Otázka na které se zasekl zněla
"2 možnosti, jak předejít neplánovanému těhotenství?"...
Upřímně jsem si myslel, že když mu poradím, tak dostane dobrou známku.
Bohužel jeho učitelka nesouhlasila s odpověďmi "Vymrdej ji do zadku" a "Vystříkej se ji na kozy"...
12.4.2013 13:37:10
vojte Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 6x
mi casa su casa
Muž príde opitý domov. Žena mu dá facku a pýta sa ho:
- Povedz, budeš ešte piť?
Muž mlčí. Dostane z druhej strany ďalšiu facku.
- Hovor! Budeš ešte piť?

- No tak dobre, konečne prehovorí muž. – Nalej!!
8.4.2013 20:52:54
nopek Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 5x
obrazek
26.3.2013 18:31:09
Vanous18 Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 6x
Žena se v baru seznámila s mužem. Povídají si, padnou si do noty a odejdou společně. V jeho bytě si všimne, že jeho ložnice je plná plyšových medvídků. Na polici těsně nad podlahou jsou stovky miloučkých maličkých plyšových medvídků, na polici o kousek výš jsou středně velcí medvídci a na nejvyšší polici jsou obrovští chlupatí medvědi. Žena je překvapená, že muž vlastní tak krásnou sbírku plyšových medvídků, a velmi na ní zapůsobila citlivá stránka jeho povahy. Obrátí se k němu, políbí ho a žhavě se pomilují. Po noci plné vášně, leží oba vedle sebe a odpočívají. Žena se obrátí na bok a zeptá se: ,,Jak se ti to líbilo?" Muž odpoví: ,,Vyber si cenu ze spodní poličky."
Provozovatel neručí a nenese zodpovědnost za obsah diskusních příspěvků, diskuse nemoderuje ani nerediguje. Diskusní příspěvky vyjadřují názor jejich autorů. Provozovatel si vyhrazuje právo odstraňovat diskusní příspěvky, a to zejména takové, které odporují dobrým mravům, porušují platné zákony ČR (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky) poškozují dobré jméno provozovatele nebo obsahují neplacenou reklamu. Provozovatel má vždy pravdu, na fórech vládne osvícená diktatura, demokracie se - jak ukazují dějiny neosvědčila.
REKLAMA

REKLAMA
HOT FOTKY
MEDIA PARTNER
Kick
2.10

Kick

Perpetuum
VÍTĚZ FLYERÁDY
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně