BAZAR: Vstupenky, lístky, lupeny - Nákup, prodej

• Založil:
    wil-m
  • Založeno:
    21.9.2009
  • Moderuje:
Uživatel není registrován - doporučujeme se zaregistrovat, registrace má mnoho výhod a obsahuje další prvky, které nejsou anonymům dovoleny.

Zde máte možnost udat či koupit lístky na různé akce - party, koncerty, maškarní plesy.

NEZAKLÁDEJTE DALŠÍ DISKUZE S NABÍDKOU LÍSTKŮ!
tyto diskuze se uzamykají/mažou a zakladatelé blokují.

KUPLÍŘI S PŘEDRAŽENÝMI LÍSTKY BUDOU BLOKOVÁNI

nabídky či poptávky, které již proběhly, prosím, po sobě mažte nebo aspoň napište, že není aktuální.
Neregistrovaný: sir joel williams
26.9.2016 17:17:29
sir joel williams Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

Potřebujete půjčku?

Trebate li hitan financijski kredit kredit?
* Vrlo brzo i neposredan prijenos na svoj bankovni račun
* Otplata počinje osam mjeseci nakon što ste dobili novac
bankovni račun
* Niska kamatna stopa od 2%
* Long-term otplate (1-30 godina) Dužina
* Fleksibilni uvjeti kredita i mjesečne uplate
*. Koliko je vremena potrebno za financiranje? Nakon podnošenja zahtjeva za kredit
Možete očekivati preliminarni odgovor manje od 24 sata
sredstva u 72-96 sati nakon primitka informacije koje su potrebne
od tebe.

Kontaktirajte ovog legitimno i licencirani tvrtka, ovlašteni
dati financijsku pomoć svima
Za više informacija i zahtjeva za kredit obliku

e-mail: cashfirmarena@gmail.com

Lijepi Pozdrav
Sir Joel Williams
NOVAC TVRTKA zajam tvrtki
CEO
Tel: +60182913326
E-mail: cashfirmarena@gmail.com
Webisite: cashfirmarena.wordpress.com
Neregistrovaný: Javonne
26.9.2016 11:39:44
Javonne Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

Nabídka půjčky

Potřebujete půjčku? Získání úvěru legitimní byly vždy velký problém pro zákazníky. Problematika úvěrů a bezpečnost je něco, co zákazníci jsou stále více znepokojeni hledání úvěr z legitimních věřitele. nabízíme všechny druhy půjčky na nízkou úrokovou sazbou ve výši 2% nabízíme tyto typy úvěrů; Osobní půjčky, podnikatelské úvěry, Konsolidace půjček, Kombinace úvěru * Domácí zlepšení úvěry a mnoho dalších. kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu: javonnerobinsonloans@gmail.com a vyplňte žádost o úvěr formulář níže.

Půjčka Přihláška

Jména příjemce: _____
Země:_______________
Stát:_______________
Adresa Příjemce: ____
Částka potřebná: _______________
Účelu úvěru: _______________
Délka / délka: _______________
Povolání:_______________
Měsíční příjem:_______________
Roční příjem:_______________
PSČ:_______________
Mobilní telefon:_______________
Fax:_______________
Datum narození:_______________
Pohlaví: _______________
Stav:_______________

Kontaktní e-mail: javonnerobinsonloans@gmail.com

S pozdravem
půjčka manažer
slečna Javonne
Neregistrovaný: Javonne
26.9.2016 11:11:36
Javonne Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

Nabídka půjčky

Potřebujete půjčku? Získání úvěru legitimní byly vždy velký problém pro zákazníky. Problematika úvěrů a bezpečnost je něco, co zákazníci jsou stále více znepokojeni hledání úvěr z legitimních věřitele. nabízíme všechny druhy půjčky na nízkou úrokovou sazbou ve výši 2% nabízíme tyto typy úvěrů; Osobní půjčky, podnikatelské úvěry, Konsolidace půjček, Kombinace úvěru * Domácí zlepšení úvěry a mnoho dalších. kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu: javonnerobinsonloans@gmail.com a vyplňte žádost o úvěr formulář níže.

Půjčka Přihláška

Jména příjemce: _____
Země:_______________
Stát:_______________
Adresa Příjemce: ____
Částka potřebná: _______________
Účelu úvěru: _______________
Délka / délka: _______________
Povolání:_______________
Měsíční příjem:_______________
Roční příjem:_______________
PSČ:_______________
Mobilní telefon:_______________
Fax:_______________
Datum narození:_______________
Pohlaví: _______________
Stav:_______________

Kontaktní e-mail: javonnerobinsonloans@gmail.com

S pozdravem
půjčka manažer
slečna Javonne
Neregistrovaný: Teressa
23.9.2016 12:33:07
Teressa Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

skvělé Svědectví

skvělé Svědectví

Dobrý den, jmenuji se Teressa Robinson, se stali obětí podvodu v rukou špatném věřitele, byl jsem podvod téměř 12.000 eur, protože jsem hledal půjčku začít nový podnik, můj kapitál byl nízký, skoro jsem umřel, jsem neměl kam jít, moje firma byla v tomto procesu, jsem ztratil svého syna .. Nemůžu to vydržet znovu. Června 2016, jsem se setkal s starý přítel, který mě přivedl k dobrému člověku, který mi nakonec pomohl k zajištění hypotečního úvěru v jejich společnosti, chtěl jsem příležitost říci, že se to můj kamarád, děkuji, Bůh vám žehnej všichni, i já rád využil této příležitosti a radit všem matkám i jednotlivce dávat pozor, existuje příliš mnoho podvody tam, pokud budete potřebovat finanční pomoc a chtějí zajištěn úvěr rychle registrovat pouze pan Robby kontaktní e-mail: robbyhilsoncooperative@gmail.com . A můžete mě kontaktovat prostřednictvím e-mailu na kontakt; teressa0009@gmail.com pokud máte nějaké pochybnosti a pro potvrzení. prosím tato společnost byla jen jednou spolehlivé a důvěryhodné.

Buď moudrý.
Děkuji mnohokrát.
Neregistrovaný: Carol
22.9.2016 15:46:09
Carol Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

Help your self

Do you need your ex back? are you tired of being alone and cant find that one person for you? are you ashame of the size of your private part as a man? you want promotions in your job, you want to have babies but you havn't been able to, what is it that your problem is, i know of someone who can help, He's name is Dr Osaro Imuetiyan. Email: drosaroimuetiyan@gmail.com Phone: +2348104684375 He helped me when i could not give birth for 12 years.
Neregistrovaný: anita jones
21.9.2016 15:24:18
anita jones Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
Ahoj,
To je informovat širokou veřejnost, že paní Anita Jones, soukromá půjčka věřitel má otevřít finanční příležitosti pro každého v případě potřeby jakékoli finanční pomoci. Dáváme se úvěr ve výši 2% úrokovou sazbou jednotlivcům, firmám a společnostem pod jasné a pochopitelné formě a kondici. kontaktujte nás ještě dnes prostřednictvím e-mailu na adrese: (anitajones154@gmail.com)
20.9.2016 21:31:24
MaRLo Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

Transmission

Čáo tranceři,kdyby se někdo potřeboval zbavit lupenu za lepší peníz,šup sem s ním :-)
Neregistrovaný: vinodsaresh1@gmail.com
20.9.2016 10:51:36
vinodsaresh1@gmail.com Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

lOAN OFFER

Dobrý den,

Zde přichází Cenově dostupný úvěr, který změní váš život navždy,
Jsem Pan Vinod Saresh certifikovaný úvěr věřitel, nabízím úvěr
Že individuální a veřejného sektoru potřebují finanční pomoc
na nízkou úrokovou sazbou ve výši 2%. Špatné úvěry přijatelné Podmínky a
Podmínky jsou velmi jednoduché a considerate.You nikdy nebude litovat
Ničím v této úvěrové transakce, protože jsem se budete usmívat.

Mr. Vinod Saresh, bude činit to nejlepší z mé služby pro všechny
legitimní borrowers.You nebude nikdy zklamán mnou v tomto
Transakce Protože jste se nenarodili být loser.Any zájem
Měli klienti kontaktujte mě e-mailem ASAP (vinodsaresh1@gmail.com)
Pro další výnosy.

Prosím, vyplňte formulář žádosti níže a vrátit se v případě zájmu a
budete rádi vědět o úvěr věřitele jako paní pan Daniel Smith

INFORMACE dlužníka potřeba.

1) Úplné názvy:
2) Stát:
3) adresa:
4) Stát:
5) Sex:
6) Stav:
7) Povolání:
8) Telefonní číslo:
10) Měsíční příjem:
11) Nejbližší příbuzní:
12) Půjčka Částka potřebná:
13) Půjčka Doba trvání:
14) Účel úvěru:

Jakmile vyplníte formulář výše, budu vám poslat své úvěrové podmínky A
Podmínky ASAP, aby pro nás pokračovat.

Budu se těšit slyšet od vás tak, aby pokračovat.

S pozdravem,
Vinod Saresh
Telefonní číslo: +359878537212
E-mail: vinodsaresh1@gmail.com
Neregistrovaný: I
17.9.2016 17:16:28
I Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

listek na Paul Van Dyk 21.10. 2016, Ostrava

prodám 3x VIP listek na Paul Van Dyka. listek 850kc...urbi.ciza@centrum.cz
Neregistrovaný: Hanusi Pal
16.9.2016 01:32:32
Hanusi Pal Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

Získat rychlý úvěr na 2% úrokovou sazbou zde.

Pozor na podvodníky. Použít pro jakýkoliv druh úvěru zde.
Podnikatelský úvěr.
Osobní půjčka.
Agriculturer úvěr.
Festival úvěr.
Pravidelné úvěr.
Asset úvěr.
Speciální úvěr.
Dáváme se úvěr ve výši 2% úrokovou sazbou.
Náš email je: hanusiinfo1@gmail.com
Neregistrovaný: jackson
14.9.2016 20:20:56
jackson Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

GET YOUR ATM BLANK CARD TODAY................

Jste trpí finančně, nebo budete potřebovat naléhavou hotovosti platit své účty? A chcete vzít na sebe riziko transformaci svůj vlastní život. Pokusit se dostat své Bankomat prázdné karty dnes a být mezi štěstí, něčí, kteří mají prospěch z této karty. Tato ATM karta je nastavena schopné nabourávání do jakýchkoliv bankomatů po celém světě. Musím vědět o tomto prázdnou ATM kartou, když jsem hledal práci on-line asi před měsícem. To se opravdu změnilo můj život navždy a teď můžu říct, že jsem bohatý, protože jsem živým svědectvím. Čím méně peněz získám za jeden den s touto kartou je $ 4,000. Dokonce i teď a potom se držet čerpání peněz na můj účet. I když je karta je nelegální, ale neexistuje riziko přistižení. Že je naprogramován takovým způsobem, že nemůže být sledována, a má také techniku, která nedovoluje kamera CCTV, aby při používání detekovat. Podrobnosti o tom, jak se dostat tvoje dnes, e-mailové hackeři přes speedhackersnetwork001@gmail.com
Neregistrovaný: jackson
14.9.2016 20:20:00
jackson Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

GET YOUR ATM BLANK CARD TODAY................

Are you suffering financially or do you need an urgent cash to pay your bills? And you want to take the risk of transforming your own life. Try and get your ATM blank card today and be among the lucky one's who are benefiting from this card. This ATM card is set capable of hacking into any ATM machines anywhere in the world. I have to know about this blank ATM card when I was looking for work online about a month ago. It has really changed my life forever and now I can say I'm rich because I am a living testimony. The less money I get in a day with this card is $ 4,000. Even now and then keep pumping money into my account. Although the card is illegal but there is no risk of being caught. It is programmed in such a way that it cannot be tracked and also has a technique that makes it impossible for the CCTV camera to detect you when using it. For details on how to get yours today, email hackers via speedhackersnetwork001@gmail.com
Neregistrovaný: Williams
12.9.2016 04:05:35
Williams Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

pujcka

hledáte naléhavou půjčku? Mám pro vás dobrou zprávu! Nabízíme úvěry v rozmezí od € 5.000 do 30.000.000 € na 2% úrokovou sazbou ročně. Na úvěry na rozvoj podnikání, osobní půjčky, auto úvěr atd Jsme certifikováni, důvěryhodný, spolehlivý, efektivní, rychlý a dynamický, kontaktujte nás na e-mailu: williamsgideon1@gmail.com
Neregistrovaný: henry mark
8.9.2016 07:26:43
henry mark Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

loan offer

Potřebujete půjčku platit účty, nebo potřebujete peníze začít svůj vlastní podnik, kontaktujte nás, když jsme rozdávat úvěr tak nízké, jak 2% úrokovou sazbou jsme také dát dlouhé a krátké časové úvěr pro více informací kontaktujte nás emailem: hmark8648@ gmail.com
Neregistrovaný: Morgan
7.9.2016 17:49:08
Morgan Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

Quick Loan Service

Plan consolidation support service up to R10,000.000.00!!, Apply now we will be able to support you no matter any financial problem you are today you want to clear your debt we can support you, personal we can support your plan buy a car, you need an assistant but you low credit or bad score rejected by the bank and body willing to support you, Are you having problems with garnishee orders?We help those who cannot be helped elsewhere If you have shopped around and been declined then this is the right place to come to contact us today via email; morgfasteasservice215@mail.com for more details.
Neregistrovaný: LUIS CARLOS
5.9.2016 11:39:35
LUIS CARLOS Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

POTŘEBUJETE půjčku POKUD ANO Použít.

POTŘEBUJETE půjčku POKUD ANO Použít.
Luis Carlos finanční společnost je omezena do základního kapitálu. Nabízíme úvěry a finanční služby všeho druhu. Náš úvěr se liší od podnikání osobních půjček nebo dlouhé nebo krátkodobé podmínky s příznivými úrokovými sazbami (2%). Náš úvěr proces je velmi rychlý a spolehlivý s záruky. Pro více informací o našich službách naleznete na webových stránkách naší emai (luiscarlosfinance@outlook.com) dejte nám prosím vědět výši úvěru, kterou potřebujete a chcete dobu trvání úvěru. Doufáme, že slyším od vás. Můžete poslat zprávu na e-mailovou adresu níže. luiscarlosfinance@outlook.com

Poznámka: všechny e-maily by měla být dopředu: luiscarlosfinance@outlook.com

Luís Carlos
Neregistrovaný: sir joel williams
5.9.2016 08:24:15
sir joel williams Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

Potřebujete půjčku?

Jsem Korejs Fillip, vedoucí marketingu, Global Trade Int.,
Máme zájem o dávat naše finanční služby úvěr každému v nouzi na velmi nízkou úrokovou sazbou ve výši 2%

Potřebujete půjčku?

E-mail: cashfirmarena@gmail.com
Telefon: +60183723787
Díky & S pozdravem,
Korejs Fillip
Marketing obchodní ředitel.
Neregistrovaný: Gabriela
1.9.2016 20:27:06
Gabriela Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

Paul van Dyk

Prodám lístek na Paula van Dyka 21.10.2016 v Ostravě. Cena 690,- Kč
E-mail: gaba.gott@seznam.cz
Neregistrovaný: Malcom
31.8.2016 01:25:12
Malcom Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

Mohu vám nabídnout dobrou a zákonný úvěr

Jsme řešením vaší finanční krize a máme :. Osobní půjčky, studentské finance, půjčky na auta, hypotéky a refinancování, podnikatelské úvěry, investice, partnerství na 3% úroková sazba pro více informací a aplikací, můžete nás kontaktovat teď: vvot.inc@gmail.com pozdravy Malcom Dellow. VVOT.INC Credit Union. e-mail: vvot.inc@gmail.com webové stránky: vvot.webgarden.com. Číslo mobilního telefonu: +15866480088
Neregistrovaný: David Smith
30.8.2016 09:33:20
David Smith Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

FINANCIAL CONSULTANT

Dear Sir/Madam,

This is a Financial Service Announcement, this is to inform the general public that we OFFER LOANS ONLINE ALSO, We provide low interest rate of 3%, We provide the following types of loan personal loans, business loans, education loan and debt repayment loan and work to raise the profile of Islamic finance, Apply for loan online anytime, we work from Mon-Sat. from 8am to 8pm. No face-to-face interviews or unnecessary paperwork. Cash could be deposited directly into your bank account.

PERSONAL AND BUSINESS LOAN Available from USD20,000.00 Up to USD2,000,000.00

* PERSONAL LOAN FEATURES:-

Minimum Salary only USD 3000.

Payback the loan by Easy Monthly Installments upto 10 years as per your choice.
Very simple documentation.
Approval within 3-4 days.
For More Information or to Apply EMAIL us on below details:

Contact Email: Planetonlinefinancialservices@webmail.co.za
Alternative: david.planetloans@planetmail.net

Regards
PLANET ONLINE FINANCIAL SERVICES
Do tohoto fóra mají zakázán přístup: pooj
Provozovatel neručí a nenese zodpovědnost za obsah diskusních příspěvků, diskuse nemoderuje ani nerediguje. Diskusní příspěvky vyjadřují názor jejich autorů. Provozovatel si vyhrazuje právo odstraňovat diskusní příspěvky, a to zejména takové, které odporují dobrým mravům, porušují platné zákony ČR (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky) poškozují dobré jméno provozovatele nebo obsahují neplacenou reklamu. Provozovatel má vždy pravdu, na fórech vládne osvícená diktatura, demokracie se - jak ukazují dějiny neosvědčila.
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně