Pardubická Christmas Party oslaví 20 let

Vánoční setkání všech, kteří mají sváteční tabuli spojenou hlavně s dýdžejským pultem a tichá noc je přesným opakem toho, co chtějí den po Štědrém dnu zažít. Přesně od toho je tu legendární Christmas Party, jejíž dvacátý ročník proběhne 25. prosince 2019 v klubu ABC, kde vystoupí kromě dvanácti domácích dýdžejů také techno projekt ACTWIN ze Španělska, pod kterým se skrývají producenti David MK a Diego Gonzalez.

David a Diego jsou již mnoho let dobrými přáteli a patří k významným hybatelům tamní techno scény. Společná vystoupení tak sice nejsou žádnou výjimkou, ale správná doba na usednutí do jednoho studia přišla až po letech. Oba dva jste mohli v posledním měsících registrovat po boku Enrica Sangiuliana, Bena Simse nebo Laytona Giordana.

David MK: https://soundcloud.com/davidmk/closing-set-newguass

David MK / Diego González

Seznam gratulantů k oslavě 20 let Christmas party bude hodně dlouhý!
Za domácí techno scénu vystoupí Lucca, Toky, Džejár, Spiriakos live, Jaqullin a Yannick.
A ani letos nebudete ochuzení o kvalitně obsazenou housovou stage, kde budou nadělovat: Manene, Chris Sadler, Victor Tellagio, Ergee, Dj Flash a Niko W.

Vstupenky jsou k zakoupení v síti Ticketstream a také v klubu v den konání. Studenti a mládež ve věku 16 až 18 let (včetně) mají na místě zlevněné vstupenky za 200 Kč. 

Více informací najdete na www.christmasparty.cz a www.facebook.com/christmasparty2010

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *